Pilot Pen vyrábí kvalitní psací potřeby, se kterými je učení radostnější. Návrat do školních lavic se blíží a vaše děti se už určitě nemohou dočkat, až opět uvidí své kamarády. Na druhou stranu představa konce letních radovánek tolik radostná není. Celá rodina se pomalu připravuje na začátek školních povinností, které přicházejí s koncem prázdnin.

Správná školní výbava pomůže k dosahování lepších výsledků

Každý úkol nebo jiná školní výzva dá dětem mnohdy pořádně zabrat. Pera od Pilota jsou vyrobena s péčí a vědomím, že všechny malé i velké úlohy jdou lépe od ruky s tou správnou psací výbavou. V penálech by tak měl být pestrý výběr těch nejkvalitnějších psacích potřeb pro každou příležitost.

Psaní a kreslení s Pilot Pen ještě nikdy nebylo zábavnější

Pro ty studenty, kteří si rádi a pečlivě zapisují všechno nové, co se ten den ve škole dozvědí, dobře poslouží pero Pilot Acroball. Nevynechá žádné písmeno a ihned se rozepíše. S pohodovými pery Pilot G-2 mohou navíc děti své zápisky vylepšit a zpřehlednit pestrobarevným podtrháváním a zvýrazňováním.

Každé práci nebo psanému příběhu to sluší mnohem více, když se odevzdá bez škrtanců. Přesně k tomu poslouží gumovací pero Pilot Frixion. Vybírat můžete z mnoha dalších per, které najdou uplatnění při nejrůznějších činnostech celé vaší rodiny. Díky nim bude dotahování věcí do konce radostnější.

Pilot pro vás navíc přichystal velkou letní výzvu, se kterou si můžete zahrát o skvělé ceny. Zábavná soutěž právě probíhá na instagramu, tak si ji nenechte ujít!

Reklama