Nedávno na našem magazínu www.zena-in.cz proběhl výzkum na téma testování Probiotického intimního krému ellen®. Zúčastnilo se ho 255 čtenářek, které krém získaly k testování.

A jaké jsou výsledky výzkumu? Celkově z nich vyplývá, že jste byly s krémem převážně spokojené a doporučily byste ho ostatním. Ženské problémy v intimní oblasti má čas od času každá žena. Jak odpovídaly účastnice výzkumu?

ellenNěkteré ženy trápí suchost v intimní oblasti, vážný problém s ní má 2, 4 % z nich, naopak žádné problémy nemá 16 % žen, zhruba 13 % žen má problémy středně závažné. Dalšími problémy, které ženy řeší, jsou chybějící pocit svěžesti, zápach, výtok a podráždění, případně svědění, pálení nebo mykózy.

Při testování používaly ženy krém nejčastěji jednou denně večer (55, 65 %), více než čtvrtina pak dvakrát denně (ráno i večer) a 16, 13 % jednou denně ráno. Ženy ho používaly většinou 8 až 14 dní. Po aplikaci krému měla většina žen příjemný pocit v intimní oblasti (celkem 62, 3 %), velmi příjemně se cítilo 32, 94 % z vás, nepříjemně pak pouze necelých 5 %. Celkový efekt krému je podle 55, 38 % z vás velmi pozitivní, podle 42, 23 % z vás pozitivní a 2, 39 % z vás nezaznamenalo žádný pozitivní efekt.

A jak se zlepšily problémy po použití krému? Suchost se zlepšila po několika dnech používání u 61, 8 % z vás, hned po prvním použití pak u 34, 76 % žen. Chybějící pocit svěžesti se také většinou zlepšil, po prvním použití u 37, 6 % a po několika dnech používání u 59, 5 % z vás. Co se týká zápachu, zlepšení pocítilo po několika dnech používání 61, 97 % z vás a hned po prvním použití 36, 15 %, a u výtoku bylo zlepšení ještě výraznější: po několika dnech užívání se cítilo lépe 77, 73 % z vás a po prvním užití 16, 36 %. Zlepšení bylo patrné i u podráždění (po několik dnech u 62, 01 %) a dalších problémů, jako např. svědění či pálení.

Dá se říct, že jste většinou byly s Probiotickým intimním krémem ellen® spokojené a 83, 6 % z vás si ho plánuje koupit. Dalších 14 % o koupi neuvažuje, přestože bylo s krémem spokojených, jedním z důvodů je cena. Jiné ženě by krém doporučilo určitě 84, 98 % z vás a možná 12, 25 %.

ellen

Více informací o novince naleznete také na stránkách www.ellen-krem.cz

Čtěte náš článek: 

Reklama