Stříbrná, bílá, třpytky, hluboký dekolt a vysoký rozparek. Takto vyzbrojená dorazila herečka v roce 2019 na udílení cen Billboard Music Awards. Ve třpytivých šatech s tenkým páskem od Zuhaira Murada vypadala jako bohyně.

cl.jpg
Foto: Profimedia

Velmi nápaditý model vynesla v roce 2017 na akci Met Gala, což je svátek všech milovníků extravagance a módy. Šaty s dlouhou vlečkou a vysokým límcem ve stylu trenčkotu byly od značky Ralph Lauren a herečka je doplnila černými kotníkovými botami na vysokém podpatku. Jedním slovem wow.

626a70fbcb230cl.jpg
Foto: Profimedia

Chybět tu nemohou ani jedny z hereččiných svatebních šatů. Když si v roce 2018 brala za manžela zpěváka Nicka Jonase, šlo o několikadenní akci plnou indických tradic. Nevěsta během toho oblékla hned několik překrásných modelů. Jedním z nich byla typická lehenga od značky Falguni Shane Peacock. Zvolila model ve zlaté barvě posetý nespočtem třpytivých krystalků a vlasy ozdobila květinami.

626a718b3a8c4cl.jpg
Foto: Profimedia

Kromě velkých večerních tu máme i jedny koktejlky. Priyanka Chopra je oblékla na televizní vystoupení v New Yorku a sedly jí jako ulité. Lehoučká nadýchaná látka ji nijak zbytečně nerozšiřovala a zajímavým detailem byl pásek. Tentokrát vybírala u značky Tom Ford.

profimedia-0420658053.jpg
Foto: Profimedia

A nakonec tu máme jeden rozporuplný model. Kde jinde se v oblečení odvázat než na udílení módních cen. V roce 2021 na něj herečka v dorazila kompletu od Richarda Quinna, ze kterého jí koukala akorát hlava a kousek dekoltu. Květinový potisk připomínal babiččin starý gauč, ale Priyanka dokáže uchvátit snad ve všem. Nejde totiž jen o to, co máte na sobě, ale také o to, jak oblečení dokážete vynosit a takzvaně prodat.

profimedia-0645569139.jpg
Foto: Profimedia

Zdroje: Elle, Vogue, Profimedia, Page Six, People

Čtěte také: