„Aby to někdo nechápal špatně, nejsem žádná šlapka! Spíš bych to nazvala ženou v domácnosti, tak jako to bývalo za starých časů naprosto běžné,“ předesílá útlá brunetka ještě před tím, než se podělí o svůj příběh. Prý proto, že s podobnými soudy má bohaté zkušenosti. Ostatně ani její rodina neměla pro netypický vztah příliš pochopení. Za ty dva roky už si ale zvykla a přestala Anně domlouvat, aby Michala (34) opustila.
5b8fb80aa8b69obrazek.png

Podivný inzerát

Vše začalo, když si osamělá dívka procházela inzeráty k seznámení. Jeden z nich se lišil od ostatních. Diametrálně. Muž, který ho sepsal, hledal mladou, krásnou přítelkyni, která podřídí své zájmy těm jeho. Zkrátka ženu v domácnosti, která se postará o vše potřebné. Žádnou kariéristku. Za to nabízel velmi slušnou odměnu. „Pořád jsem se k těm jeho řádkům vracela. Je to vtip? Nebo to dotyčný myslí zcela vážně? Musí říct, že mi to přišlo děsně zvláštní, ale zároveň mě to i lákalo. Už dlouho mě štvala práce a můj plat? Škoda mluvit! Mám jen učňák a bez maturity si nemůžu moc vybírat. Co by vlastně bylo špatného na tom „pracovat“ pro svého přítele?“ přemítala tak dlouho, až odpověděla. A šla se představit.

Byl samolibý, ale fešák

„Čekala jsem nějakého obtloustlého, brýlatého seladona, ale opak byl pravdou. Přede mnou stál krásný chlap, na první pohled ale dost přísný a trochu samolibý. Přesto jsem na něm mohla oči nechat a moc se snažila, aby si mezi těmi zástupy zájemkyň vybral mě. A víte co? Podařilo se!“ usmívá se Anna, která se do týdne ke svému novému příteli stěhovala.

Je holkou pro všechno

„Je to trochu zvláštní, ale na druhou stranu pochopitelné. Potřeboval mě hned. A já se do své role taky okamžitě pustila. Začala jsem pečovat o Michala i o jeho luxusní dům, dělat mu taxikářku, asistentku, poslíčka… Cokoli, co si zamane, a to okamžitě. Tak zní dohoda. Za to každý měsíc dostávám na účet padesát tisíc. Ale to jsou peníze čistě pro mě! Běžné výdaje na domácnost jdou z jiného účtu. Stejně jako financování fitcentra, kosmetičky a kadeřnice, kam musím podle dohody také pravidelně docházet, abych svého partnera dobře reprezentovala,“ popisuje své úkoly Anna.

Plánují spolu rodinu

Říkáte si, že ji za pár let nahradí jiná „služebná“? Kdepak, Michal s ní počítá i do budoucna. Požádal ji o ruku a už spolu plánují potomky. „Samozřejmě mě seznámil s tím, že budu muset podepsat předmanželskou smlouvu. Ale co? Kdybych si brala chuďase, stejně bych nic nezískala,“ krčí rameny a po chvilce přemýšlení odpovídá i na otázku ohledně lásky.

„Jestli ho miluju? Myslím, že ano. Kdybychom se rozešli, chyběl by mi. A nemyslím jen po finanční stránce,“ dodává rychle.

Čtěte také:

Uložit

Reklama