Pravda, po třech letech vztahu už začínalo jít v jejich posteli o stereotyp. Ale ona si nestěžovala. Josef (39), její přítel, dobře věděl, jak ji uspokojit. A to pro ni bylo důležitější, než vymýšlet experimenty. On byl ale zjevně jiného názoru. Proto jí daroval učebnici lásky – Kámasútru.

63c6716c46fefobrazek.jpg
Foto: Shutterstock

„Přišlo mi to jako zajímavý, inspirativní dárek. Ale ani ve snu by mě nenapadlo, že nás má inspirovat až tak moc. Jak mi totiž Pepa vzápětí vysvětlil, hodlá vyzkoušet většinu z těch poloh. A rovnou to i naplánoval. Odteď platí, že co milování, to jiná poloha,“ popisuje Martina a hned dodává, že už u páté strany ji tenhle nápad začal nebetyčně štvát.

„Je to příšerný! Naprosto se vytratilo jakékoli kouzlo okamžiku. Jakmile k něčemu má dojít, on běží pro knihu, nalistuje příslušnou stranu a už mě šteluje do dané polohy. A to jich tam je 365! Některé fyzicky samozřejmě nedáme, i když se o to prý hodlá alespoň snažit. Ale pořád jich dost schůdných zbývá,“ děsí se Martina, pro niž se sex změnil v hodinu tělocviku. A jakékoli vzrušení je to tam.

„Samozřejmě jsem mu naznačila, že mi to takto nevyhovuje. Ale on mě jen nařkl, že nejsem hravá ani otevřená něčemu novému. Jestli prý nechci experimentovat, půjde náš sexuální život do kopru. To samozřejmě nechci, a tak se mu snažím vyhovět. Přestože mám pár týdnů pocit, že kvůli té jeho posedlosti už v kopru je,“ dodává naštvaná partnerka.

Zdroj informací: respondentka Martina

Čtěte také: