Alena byla již od malička živá a divoká. Temperament jí zůstal do dnešního dne. I ve svých 34 letech má ráda zábavu, kamarády a především muže. Když se potkala s Jakubem (36 let), věděla, že on je v něčem jiný, výjimečný. Zanedlouho tvořili pár. Zprvu byla Alena ve vztahu s Jakubem šťastná. Po pěti měsících přišel zlom. Jakub opět odjel na služební cestu a Aleně se zastesklo po „minulém“ životě. Vyrazila s kamarádkami do baru a byla zase ve svém živlu. Ráno se probudila po boku cizího muže. Výčitky neměla. Cítila se překvapivě dobře.

Jakubovi se přiznala. Nechtěla mu lhát. Čekala, že se s ní rozejde. Zachoval se jinak. Podle něj se nic nestalo, i on totiž potřebuje ke šťastnému životu svobodu. Aleně se svěřil o svých služebních cestách, které až tak pracovní ve skutečnosti nebyly. V ten den řešili společnou budoucnost. Jestli má smysl spolu zůstávat. Jakub s Alenou se shodli, že se milují, rozchod nechtějí. Napadlo je zkusit praktikovat volný vztah. Dali si jasné mantinely, které nesmí ani jeden překročit. A světe div se, už tři roky jim to klape.
5c49ceda3883bobrazek.png

A v čem spočívá jejich volný vztah?

„Žijeme spolu, ale nehlídáme se, jeden druhého si nepřivlastňujeme. Když máme v plánu se někde zdržet, klidně i na víkend, napíšeme nebo zavoláme tomu druhému. O svých záletech si nepovídáme, ale víme, že jeden i druhý má tu a tam sexuální poměr jinde. Samozřejmě se oba chráníme, když máme sex s někým cizím,“ vysvětluje Alena. „Zpočátku jsem s tím měla problém. Vadila mi představa Jakuba s nějakou jinou. Po pár týdnech jsem to přestala řešit. Bylo to tím, že se ke mně Jakub choval a do teď chová vážně hezky. Sice několikrát jsme řešili hlouposti kolem našich aférek, kdy se naše bokovky dožadovaly něčeho víc, ale vždy jsme to ustáli. Pouto mezi námi je opravdu silné. Jsme spolu skoro 4 roky a okolí nás považuje za nejvíc zamilovaný pár. A mají pravdu. Nade vše se milujeme.“

O druhém případu, kdy jsou na sobě partneři zavislí, si můžete přečíst ZDE (klikněte).

Nenechte si ujít:

Reklama