Proč je partner čtenářky Setury „pan Božský“, to se dozvíte v jejím příspěvku k dnešnímu tématu: Nej mého chlapa. Prozradím, že je štíhlý jako laň...

Mít doma chlapa, který je vám protikladem, je jistě zábavné i poučné. Čtenářka Setury právě takového muže má...


Nej mého chlapa můžu rozdělit na kategorii fyzickou i duševní.
Co se týká vzhledu je naprosto dokonalej - nohy jako gazela, pochopitelně bez celulitidy, na rozdíl ode mne. Vysokej a štíhlej, taky na rozdíl ode mne.
Jak je vidět protiklady se přitahují a asi proto nám to klape.
Ale hlavně, má dobrý charakter, je na něj spolehnutí za všech okolností, v každé situaci si umí poradit a neztrácí smysl pro humor. Na jednoho člověka je toho až dost. Jsem ráda, že jsme se potkali a můžu sdílet dobré i zlé právě s ním.
Už musím končit, jdu přichystat oběd pro mého pana Božského, aby neumřel hlady, byla by ho škoda,
hezký den :-)

Setury

Pozn. red. Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 24. června 2011: Nej mého chlapa!

Co se vám na vašem chlapovi líbí nejvíc? To je otázka přímo do pranice. Je mi jasné, že těch věcí je spousta, ale teď se musíte rozhodnout pouze pro jednu z nich. Nevíte-li jak na to, zavřete oči a vzpomeňte si na něj - tak! Už to máte? Určitě ano. Teď už stačí jen vzít foťák a vytvořit ten správný snímek. Pokud se vám to nepodaří, pak alespoň tu jednu nej věc vašeho chlapa popište (popis ať je dlouhý alespoň jako tento odstavec textu). V ideálním případě pošlete fotku i s popisem!

POZOR! Budete-li posílat fotografii, vyberte jen jednu.

Vaše příspěvky čekám na následující e-mailové adrese...

A co můžete za svůj dnešní příspěvek získat? Pro jednu z vás tady mám připravený krásný dárek - tedy spíš pro toho vašeho miláčka (třeba za to, že se nechal vyfotit): VICHY HOMME Gel na holení pro citlivou nebo problematickou pokožku a VICHY HOMME Čistící gel s kyselinou salicylovou.

vichyvichy