se dnes pochlubila naše čtenářka s nickem Datura. Poslala nám vtipnou fotku svého výstřihu, ve kterém se usídlil její papoušek Pepa. Má tam teploučko a pěknou vyhlídku na okolní svět

pepa

Dobrý den, milé ženy, můj dnešní příspěvek berte jen jako pobavení, nic objevného nečekejte. Výstřihy nosím ráda jen u letních věcí a je mi jedno, jestli jsou kulaté, špičaté nebo atypické. Jednak nemám ráda trika ke krku a potom ráda ukazuji opálenou kůži, když už nemám bujné poprsí.

U ostatních žen se mi výstřihy líbí, zvlášť, jsouli na hezkém oblečení a krásné figuře. Příliš hluboké výstřihy na poprsí velikosti melounů mi naopak připadají vulgární.

Můj výstřih si poslední dobou hodně oblíbil náš papouch Pepa. Momentálně sleduje ze své rozhledny monitor počítače a je naprosto spokojený.

Zdraví Datura s Pepou

Tak to jste mě pobavila. Moc pěkná fotka na dnešní téma

také nám něco napíšete, milé ženy-in? Jak vidíte, dnešní téma se dá pojmout různě. Záleží na vaší fantazii, co vymyslíte.

Vzpoměňte si třeba na nějakou příhodu. Vtipnou, trapnou, dojemnou

Měla jste období, kdy jse nosila hodně provokativní výstřihy? Užívala jste si mužských pohledů? Jak to vidíte dnes? Které výstřihy máte ráda, a které nenosíte vůbec?

Napište nám na dnešní stylové téma, můžete získat krásnou cenu. Pište na adresu: redakce@zena-in.cz

Reklama