Ahoj všichni,

nevím, jestli tohle je do rubriky SOS, ale možná máte podobné zkušenosti a mohli byste mi poradit, jestli se něco takového děje i u vás a jak to řešíte.

Mám skoro devítiletou dceru a začíná mít opravdu podivné nápady, a navíc je ihned ralizuje.

Asi před 14 dny si oholila nohy, no spíš hlaďounké nožičky. Chápu,že to chtěla vyzkoušet a ani jsem se na ni nezlobila. Potrestala se chuděrka sama. Vzala to na sucho a pěkně se spálila.
Důvod?............neví.

Týden na to si ostříhala vlasy. Naštěstí to spravila šikovná kadeřnice.
Důvod?............neví.

O víkend pro změnu ostříhala plyšového psa. Vím, že je to nepodstatné, ale v tu chvíli mě to krapet rozčílilo. Až potom jsem samozřejmě začala přemýšlet, co s tím.
Znáte to, v tu chvíli moc nemyslíte. První co mě napadlo:zákaz televize, do té doby, než mi bude schopna vysvětlit....proč?

Po chvíli se mi v kuchyni objevil dopis a ten vám sem napíšu pro pobavení. Tím mě opravdu dostala a musela jsem se už jenom smát.

Milá maminko,

Já ti chci jenom vysvětlit, proč sem ostříhala toho psa!!!!!
Protože na mě to zase přišlo, že jako jsem holička a stříhám toho psa.
Ale to mi asi nebudeš věřit, ale je to pravda. Nechci aby sis myslela, že to dělám kvůli televizi. To ale neni pravda.
Tak odpouštíš mi?
Snad jo a přísaham, že už to nikdy neudělam.


stafford

Milá stafford, já si myslím, že Tvoje holčička je úplně v pořádku. Kluci rozebírají autíčka a holčičky si hrají na kadeřnice. Dokud se ráno nevzbudíš a nebudeš mít na hlavě ježka, protože v noci to na tvou dcerunku zase přišlo, tak bych to nějak razantně neřešila. Pozdravuj tu svou šikulku :o)))

Krásný den všem přeje