Nastal čas se ruku v ruce s našimi dětmi rozloučit s letními prázdninami. Období volných dní bez školní docházky je za námi a nám nezbývá nic jiného, než doufat, že proběhne bez velkých starostí. Jistě neopomínáte zkontrolovat výbavu na tělocvik, výtvarku nebo mít připravené svačinové boxy, ale přemýšleli jste i o pořízení mobilu, který už je v dnešní době rovněž samozřejmostí již od školního věku? Může být skvělým pomocníkem a lze s ním spoustě starostí předejít. Přinášíme 3 tipy na telefony, které jsou pro školáky jak dělané a váš domácí rozpočet nezruinují.

Vodafone Smart first 6 – skvělý dárek pro nejmladší

VodafoneZ průzkumů vyplývá, že první mobilní telefon pořizujeme dětem v jejich osmi letech. Ať už je školák více či méně zdatný, s mobilním telefonem Vodafone Smart first 6 si poradí každý. Umožňuje totiž režim zjednodušeného ovládání, který je pro děti ideální. Nemusí se učit s náročnou nabídkou rozsáhlých funkcí, ale může se zaměřit pouze na činnosti, které jsou pro něj nejdůležitější.

Na 4“ dotykovém displeji si může prohlížet fotografie, které pořídí 2MPx fotoaparátem. Nemusíte mít strach o výkon. Ten zajišťuje plnohodnotný operační systém Android 4.4 KitKat. Rovněž se nemusíte strachovat o cenu. Ta je shovívavá k vaší peněžence, telefon stojí v současnosti totiž 1277 Kč bez úvazku.

Coolpad Porto – novinka, s kterou mezi spolužáky zazáří

VodafonePokud je váš školák o něco starší, poradí si s novým telefonem Coolpad Porto. 4,7palcový smartphone je jeden z nejtenčích telefonů na trhu, má totiž 7,9 mm tloušťku a v zahnutých rozích ještě méně. Díky těmto rozměrům a zaobleným zádům padne skvěle do ruky.

Zadní kamera telefonu vlastní 8 megapixelů včetně LED blesku, zadní pak 5 megapixelů. Pokud váš školák propadl selfie mánii, zajistí mu perfektní fotky. Pokud nebude chtít mačkat žádné tlačítko, na fotoaparátu si může snadno nastavit speciální funkci, která pořídí fotku, pokud se do fotoaparátu pouze usměje.

Disponuje připojením 4G LTE, díky čemuž zajistí velmi rychlý přenos mobilních dat. Telefon zakoupíte za doporučenou cenu 3 999 Kč u vybraných internetových prodejců.

Coolpad Modena – za skvělou cenu nabité vychytávkami

VodafoneDalší úplnou novinkou, kterou můžou spolužáci závidět, je Coolpad Modena. Na velkém 5,5palcovém displeji nebude hraní her, sledování videí nebo ukazování fotografií ve třídě žádným problémem. Vaše ratolest si ho zamiluje, zvláště pokud do školy zdolává větší vzdálenosti.

Podporuje rychlé 4G LTE, může si tak po cestě přečíst a osvěžit látku následných vyučovacích hodin. Hlavní fotoaparát disponuje 8 megapixely s LED bleskem a video záznam lze pořídit až ve Full HD kvalitě. Videa z oblíbeného kroužku tak pořídí na špičkové úrovni. Dostupný je momentálně v bílé barvě, později pak i v černé a luxusní zlaté. Telefon je k dostání za doporučenou cenu 3 999 Kč u vybraných internetových prodejců.

Reklama