Prostřednictvím LED diod zabudovaných přímo ve flipovém pouzdru značky Samsung pro GALAXY Note 4 okamžitě uvidíte důležité notifikace i aktuální čas. Tato technologická novinka je k dostání v černém, zlatém a vínovém provedení.

LED flipové pouzdro

K ochranné a estetické funkci svých flipových pouzder přidává Samsung zcela novou, informativní vlastnost. Nejnovější LED flipové pouzdro s kapsou určené pro Samsung GALAXY Note 4 je totiž opatřeno celkem 119 LED diodami rozmístěnými do 7 řádků. Prostřednictvím důmyslných světelných obrazců je tak jeho majitel okamžitě a zároveň diskrétně informován například o příchozím hovoru či zprávě, aniž by musel kontrolovat displej telefonu. Diody zobrazují také aktuální čas, stav baterie, hlasitost, budík, hudební přehrávač a upozornění na zmeškaný hovor.

LED flipové pouzdro

LED flipové pouzdro s kapsou společnosti Samsung se nasazuje namísto zadního krytu GALAXY Note 4, čímž dochází k propojení s telefonem. Displej smartphonu tak může zůstat vypnutý a uživatel bude přesto stále v kontaktu se svým okolím. Při otevření pouzdra se displej telefonu automaticky zapne a naopak vypne po jeho zavření. K dalším velmi praktickým vlastnostem LED flipového pouzdra patří vnitřní kapsa pro uložení například vizitky či platební karty.

Převratnou technologii LED flipového pouzdra s kapsou z dílny společnosti Samsung podtrhuje luxusní zpracování. Povrch z materiálu připomínajícího kůži je odolný a příjemný na dotek. Design dotažený do nejmenšího detailu se vyznačuje precizně zarovnanými hranami a elegantním prošíváním po okrajích.

Originální LED flipové pouzdro s kapsou pro Samsung GALAXY Note 4 bude na českém trhu k dostání v černém, zlatém a vínovém provedení za 1 599 Kč s DPH.

LED flipové pouzdro

Více najdete na webových stránkách: www.samsung.com.

 

Reklama