paletka

Jako další v řadě přichází L´Oréal Paris s paletkou La Palette Gold, která skvěle doplní vaši kolekci očních stínů. Pokud chcete zazářit a vykouzlit si jedinečný look, neváhejte a vyzkoušejte novou paletku obsahující celkem 10 odstínů s oslnivým třpytem a oboustranný aplikátor pro perfektní a přesné líčení.

Zářivé stíny z paletky La Palette Gold jsou ideální nejen k vytvoření večerního výraznějšího looku, ale vykouzlíte s nimi také jemnější každodenní líčení s kapkou třpytu. Pokud se nebojíte vyzkoušet něco nového, tato paletka pro vás bude ideálním pomocníkem pro každý den a každou příležitost.

„Mezi žhavými trendy se na pařížském fashion weeku, ale i na červeném koberci v Cannes objevovaly zlaté tóny očních stínů,“ upozorňuje vizážistka L´Oréal Paris Renata Zelinková. Zároveň přidává i své tipy: „Zlaté odstíny patří mezi stálice v make-upu a sluší každému. Váš pohled rozzáří a opálenou pleť příjemně rozjasní. V jemné verzi na očích se pak dobře kombinují s výraznou rtěnkou, a naopak pokud je doplníme například linkou nebo tmavými stíny, pak na rty použijte jen jemnou růžovou.“

paletka

La Palette Gold nabízí výběr celkem 10 odstínů, z nichž většina zůstává v přirozených tónech obohacených o lesklé částečky, zbytek paletky doplňují barvy výraznější. Součástí balení je také oboustranný aplikátor, a tak máte po ruce vše, co potřebujete k vytvoření jedinečného pohledu.

 

Reklama