Děti a dospělí mají na hraní rozdílné názory.  Zatímco dospělí více ocení pořádek, děti vidí ve zdánlivém nepořádku kreativní prostředí plné zábavy a výzev, ve kterém si chtějí hrát, odpočívat a pak si hrát zase dál. Podle studie LEGO® Play Well z roku 2020 každému druhému rodiči vadí, že dítě při hraní dělá nepořádek, a cítí nutkání kolem dětí uklízet, i když si ještě hrají. Devět z deseti dětí zároveň potvrzuje, že se s tímto „vyrušováním ze hry“ skutečně setkávají.
obrazek.png
Děti si přitom přejí především to, aby si s nimi jejich rodiče více hráli. To potvrzuje i studie IKEA Play Report a 47 % dotázaných dětí. Úložné krabice BYGGLEK pomohou doma vytvořit víc místa na hraní a zároveň podporují kreativitu a umožňují rodičům a dětem užít si spolu víc zábavy bez stresu z následného uklízení. Krabice BYGGLEK mají na víku i po stranách výstupky LEGO®, děti tak mohou krabice využívat jako součást svých staveb. Do krabic mohou ukládat své příběhy a na víka hrdě vystavovat své výtvory z kostek. Hra tak nikdy nekončí!
5f55f6356d6c4obrazek.png
Kolekce BYGGLEK se skládá ze 4 různých výrobků – z jedné sady 3 malých krabic, dvou sad větších krabic a jedné sady kostiček LEGO®, nepostradatelné součásti pořádné hry. BYGGLEK se dá používat se všemi existujícími i budoucími dílky LEGO®, protože výstupky na víku a okrajích krabice jsou součástí konceptu LEGO® System in Play.
5f55f62ae7e21obrazek.png
Kolekce BYGGLEK se bude prodávat v obchodních domech IKEA od 1. října 2020 za ceny od 299 Kč.
5f55f64c881f1obrazek.png

Naše čtenářky ale můžou o kreativní úložné krabice BYGGLEK soutěžit už teď!

Zapojte se do soutěže ZDE a sdílejte s námi vaše tipy a triky, jak děti motivujete k úklidu.

Reklama