chloe

Ne že by velké kabelky vyšly z módy, na to jsou až příliš oblíbené, ale chceme-li jít s dobou, malá kabelka by nám chybět neměla. Přece jenom je ženštější, skladnější, pohlednější. A někdy nám úplně postačí.

Velké kabelky jsou fajn, a hodně se do nich vejde, ale přiznejme si, že svádějí k nošení zbytečností. Nemluvě o pořádku, který se v nich při nejlepší vůli nedá udržet. Hrabání v kabelkách se tak stává (mnohdy oprávněným) terčem vtipů našich drahých poloviček. Ani nevím, kolikrát jsem nestihla vzít telefon, nenašla klíče a o peněžence by mohla být samostatná kapitola…

Někdy by se mi menší, pevná kabelka, v níž všechno najdu na první pokus, docela hodila. A tak mě potěšilo, že jsou opět v kurzu. Většina návrhářů jimi doplnila své modely na sezonu jaro/léto 2016 a já jsem vám vybrala ty nejzajímavější.

Malé, klasické kabelky s dlouhými řemínky, nebo řetízky přes rameno, kabelky obdélníkového tvaru pověšené na způsob batůžků, zajímavě řasené kabelky pověšené u pasu, ale i měkké vaky a kabelky překvapivých tvarů. Tolik materiálů, barev a střihů, že by si vybrala i ta nejnáročnější sběratelka kabelek.

Mým favoritem je kabelka od Chloé (na prvním obrázku). Krásná kůže, zajímavý tvar a minimum ozdob. Tu bych brala. A vy?

Podívejte se do fotogalerie na pár kousků a zkuste se inspirovat.

Foto: Facebook značek: Chloe a Maison Margiela

Čtěte také:

Reklama