Před 14 dny jsem se setkala s kamarádkami. Navštěvuji náš babinec jednou za 3 měsíce, mám to totiž dost z ruky, a vyprávěla jsem jim, jak jsem dopadla na výběrovém řízení do jedné firmy. Přijali mě, je to úspěch, protože je mi téměř 50 let, a to nefrčí. Děvčata stejně čekala na nějaký průšvih nebo trapas. To je moje oblast působnosti.

Do nového zaměstnání jsem si nechala ušít šaty, a to hned troje. Ten den jsem si oblékla vzdušnější šaty, upravila obličej, no, to, co ženy považují za důležité a pak se vydala do zaměstnání.

Cestou jsem si všimla, že se za mnou otáčejí lidé a usmívají se. V každém z nás je troška ješitnosti, a to i ve mně, jaká jsem krásná.

Na autobusovou zastávku to mám asi 300 metrů a pak do budovy 200 metrů. Ještě něco po chodbách a pak do vedlejší kanceláře vedle šéfa. Ten se také usmíval, pak se úsměv změnil v řehot, plácal se do stehen, když se na mě podíval, no hrůza.

Pozdě jsem se podívala na sebe zezadu. Když jsem byla na toaletě ještě doma, přiskřípla jsem si totiž sukni za gumu kalhotek, a protože sukně není úzká, na chybu jsem nepřišla.

To ale byli všichni kolegové za přepážkou, chechtali se a já s nimi, ale s upravenou sukní. Když jsem jim pak začala vyprávět své trapasy, řehonili se a práci jsme si vzali domů.

Kdykoli projdu kolem kolegů, přejedou mě očima a smějí se, ale v dobrém.

Krásný den vám všem přeje Věra - Arjev 


Věrko, jediné, co lze nejspíš v případě takového trapasu udělat, je zasmát se mu a raději zapomenout na množství lidí, které Vás v ten den vidělo :-). Přeji Vám co nejméně trapasů, a pokud se ještě nějaký objeví, ať ho přejdete znovu s úsměvem. Za Váš článek Vám posíláme samolepicí slunečnice na hubení much od Catch a klíčenku jednoutydne.cz

Pošlete nám i Vy svůj příběh, který se Vám stal cestou do práce!

redakce@zena-in.cz

 

Reklama