5a7b091242fb1obrazek.jpgKdy naposledy jste dostali nebo někomu ručně napsali milostný dopis? Je to skvělý dárek pro někoho, koho skutečně milujete. Milostné dopisy jsou poklady, které si schováváme celý život. Ohňostroj emocí a zvědavosti, který odstartuje radostí při jejich otvírání, přechází během čtení milých slovíček v úsměv na tváři a nakonec nás příjemně zahřeje u srdce.

Jak ale napsat takový dopis? Žádná univerzální rada ani šablona neexistuje. Jednoho pomocníka bychom pro vás ale měli. Pokud byste náhodou při psaní udělali chybu, s přepisovatelným gelovým rollerem Pilot FriXion Ball LX ji snadno opravíte.

Romantické gesto v podobě ručně psaného dopisu můžete ještě vylepšit drobným dárkem. Darováním pera, kterým jste své city přenesli na papír, věnujete polovičce dárek, který využije v každodenním životě.

Milovníci zvířecích motivů ocení kolekci psacích potřeb Pilot Animal Collection, která má jednoduchý a elegantní tvar. Tělo těchto per kombinuje moderní matné provedení s neobvyklým designem uprostřed. Pokud je ale vaše polovička spíše na zářivé barvy, tak potom sáhněte po kolekci Pilot Retro Pop Collection. Ta hýří radostí s barevným pop designem a dává sbohem monotónnosti a šedi.5a7b081c7d19bobrazek.jpg

Valentinský dárek v podobě kuličkového pera, gelového rolleru nebo plnicího pera Pilot Animal Collection a Retro Pop Collection koupíte za doporučenou cenu od 421 Kč.