P6070594.jpg

Vyrazit si po pracovní době na bowling byl spontánní nápad, ale zároveň jsme si řekly, že alespoň vyzkoušíme, jak MultiSport karty fungují na jiné aktivity než jsou fitka, jógy a bazény, se kterými máme již zkušenost. Udělaly jsem si online rezervaci, do poznámky raději napsaly, že chceme využít slevy na karty a vyrazily jsme.

Karta MultiSport hradí 25 % ceny bowlingové dráhy po dobu 60 minut. S každou kartou navíc se přičítá dalších 25 %. Znamená to tedy, že čtyři hráči s MultiSportkou budou mít uhrazeno 100 % ceny. Pokud je ve skupině menší počet karet než čtyři, doplácejí zbytek částky osoby bez karty MultiSport na recepci bowlingu. Kartu MultiSport je ve všech centrech vždy nutno nahlásit před zahájením hry. 

rtetrerz.jpg

V Bowling Smíchov & Garage Billiards odpoledne téměř nikdo nebyl a nám to vyhovovalo. Večer bude asi situace jiná. Po přezutí jsme se hned vrhly na koulení, byly jsme totiž dost natěšené. Ukázalo se, že jsme všechny už dlouho na bowlingu nebyly a naše výsledky byly ze začátku tristní, o to víc jsme si ale užily legrace. Ke konci jsme se už přeci jen zlepšovaly a naše pokusy začaly připomínat bowling…

FotoJetc.jpg

Hodina uteka velmi rychle, vlastně jsme si i trochu „zasportovaly“ a protáhly se. Druhý den jsme pak pak pociťovaly svaly na paži. Ze společné popracovní akce jsme byly nadšené a nebýt MultiSport karty, asi bychom takový malý redakční teambuilding nezažily. Byla to zábava a jsme za to velice rády. Klidně bychom to zopakovaly častěji.

Pokud jste z Prahy, připravily jsme pro vás několik tipů na místa, kde si s kartou MultiSport skvěle zahrajete. Na této interaktivní mapě najdete i další místa, kde si můžete zahrát bowling i mimo Prahu.

648324f626c6bblobid0.jpg

64673df0db36aobrazek.png

O MultiSport kartě jsme již psali: 

Reklama