obrazek.png
Díky jedinečným extrakčním čepelím Nutribulletu je výsledné smoothie nejen nadýchanější a krémovější, ale zejména navíc obsahuje superživiny, tzv. fytonutrienty, nacházející se těsně pod slupkami ovoce, zeleniny a všech zelených potravin.

Vývoj moderních technologií ale nelze zastavit a ani značka Delimano nehodlá usnout na vavřínech. Původní extraktor živin se tak posouvá o notný kus dál, a Delimano tak může představit další vývojový stupeň v technologii extraktorů – MultiFresh.

Pět spotřebičů v jednom přístroji

MultiFresh se může pochlubit řadou funkcí, které v kuchyni uvítáte. V první řadě funguje jako mixér, jehož pomocí připravíte smoothie nápoje, zmrzlinu, mražené dezerty, mléčné či proteinové nápoje, dresinky nebo dipy. Oproti konkurenčním přístrojům se ovšem liší tím, že vám díky speciální nádobě připraví také polévku. Kromě toho, že v této nádobě příslušné suroviny rozmixujete, také v ní uvaříte polévku až do teploty 70 °C – a to vše během pouhých 20 minut. V sadě mimo jiné najdete i 200ml nádobu, která poslouží jako mlýnek, v němž můžete mlít kávu, semínka, cukr, koření a mnoho jiného.

A to nejlepší nakonec – MultiFresh můžete využít také k vakuovému mixování, o němž se mluví jako o budoucnosti při připravování smoothie nápojů. Je tomu tak hlavně proto, že jde o nejdokonalejší metodu, která prozatím nemá obdoby.
5ea15008b3b89obrazek.png
Když už je možné vakuové mixování, nepřekvapí, že MultiFresh zastoupí i funkci vakuovačky. To znamená, že potraviny zabalíte do speciálních sáčků se zipem a ventilem nebo vakuových dóz či kanystrů a jednoduše z nich odsajete vzduch pomocí vakuové pumpy s hadičkou, jež také nejdete v sadě s přístrojem.

Budoucnost patří vakuu

Specifikem přístroje MultiFresh je jeho schopnost mixovat potraviny ve vakuu. Možná je to zbytečný luxus, řeknete si, každopadné mixování ovoce a zeleniny ve vakuu má svůj účel.

U klasického mixování je největším problémem masivní oxidace, jejímž vlivem ztrácí suroviny mnoho cenných vitamínů. Vitamíny mají totiž pověst labilních látek, jež jsou choulostivé na změny prostředí. Kyslík tak negativně působí na vitamíny A, D, E a ve vodě rozpustné vitamíny B1 a C. Procesu oxidace též přispívá kontakt ovoce a zeleniny s kovovými předměty z železa nebo mědi, proto také hrají velkou roli materiály, z nichž jsou vyrobeny mixovací čepele. A to všechno si Delimano uvědomuje.
5ea1501e0f93fobrazek.png
Na všechny tyto neduhy můžete proto zapomenout díky MultiFreshi. Ten totiž nejdříve z nádoby odsaje vzduch a poté potraviny rozmixuje. Mixovací čepele jsou navíc potaženy titanem, proto se oxidace naprosto nemusíte obávat.

Potraviny si tak uchovají chuť, vzhled, svěžest, čerstvost a maximum zdravých látek a živin mnohem delší dobu, než kdybyste je připravovali v obyčejném smoothie makeru nebo Nutribulletu.

Velkým benefitem je pak oddělitelná vakuová pumpa, kterou v kombinaci s vakuovou hadičkou můžete použít pro vakuování potravin ve vakuových sáčcích nebo krabičkách. Vakuovou pumpu můžete napájet buď přímo z těla MultiFreshe nebo ji můžete od těla oddělit a vložit do ní čtveřici AA baterií.

Robustní tělo, silný motor, dokonale ostré čepele

Delimano MultiFresh se pyšní nepřehlédnutelnou základnou, v jejímž nitru se skrývá silný motor s výkonem 800 W, který zvládne 6křídlé ostré čepele roztočit na rychlost až 25.000 otáček za minutu. Čepele samotné jsou pak vyrobeny z nerezové oceli, jejichž povrch je pokryt titanem. Titanem právě proto, že jde o jeden z nejodolnějších materiálů na světě, který navíc odolá působení kyselin z ovoce a zeleniny. Díky tomu si MultiFresh bez zaváhání poradí nejen s většími kusy surovin, ale také s ořechy či semínky.
5ea1505967352obrazek.png
Tělo MultiFreshe však do vínku dostalo i bohaté a praktické příslušenství. Patří k němu vakuová pumpa, pomocí níž lze odsát z nádoby vzduch a mixovat suroviny ve vakuu, díky čemuž výsledný koktejl vydrží délě čerstvý, svěží a zachová si maximum zdravých látek. Vakuovací pumpu v kombinaci s vakuovou hadičkou pak můžete využít i k vakuování potravin ve vakuových sáčcích nebo krabičkách.

Chybět nesmí ani nádoby. Oproti konkurenčním produktům je zakládní nádoba o objemu 700 ml vybavená otevíráním ze dvou stran – zdola i shora. Proč tomu tak je? Především proto, aby bylo možné přidávat ingredience i během mixování. Vy tak nebudete muset proces mixování přerušovat, nádobu sundávat a otvírat, abyste přidali další suroviny, ale stačí jen sejmout horní víčko.

Funkcí ohřevu se pak chlubí 1200ml nádoba, s níž si tak můžete v MultiFreshi připravit i krémovou polévku ohřátou až na 70 °C, a příjemnou třešničkou na dortu je 200ml nádobou s dvoukřídlou čepelí sloužící pro namletí čerstvé kávy, ořechů, koření a mnoha jiných surovin.

Více na DELIMANO.CZ

5ea1507d52a5bobrazek.png

Reklama