Hladká pleť, zdravé a lesklé vlasy, pevné nehty. Všechny tyto symboly ženské krásy mají společného původce – kolagen. Právě tato jedinečná bílkovina podporuje práci všech buněk tvořících lidské tkáně a je doslova elixírem krásy a mládí.

Od 25. roku života se její obsah bohužel v našem těle snižuje a po čtyřicítce se netvoří téměř vůbec. Zbrzdit projevy stárnutí nám určitě pomůže kvalitní kosmetika a krémy, nicméně komplexní podporu celého těla, nejen pleti, obstarají právě výživové doplňky s kolagenem. Novinka na českém trhu Inca Collagen obsahuje mořský bio-aktivní kolagen, který je nejpodobnější lidskému, takže s ním naše tělo pracuje jako s vlastním a nejefektivněji ho vstřebá. Inca Collagen se vyrábí šetrnou studenou technologií z mořských ryb, aby byla zachována jeho biologická hodnota, proto se mu také říká „živý“ kolagen. Je řádově několikanásobně účinnější než běžné kolagenové přípravky. Unikátní je Inca Collagen i svou formou sypkého prášku, který se rozpouští ve vodě a pije, protože právě tato konzistence je jedinou, při které zůstane zachována bio-aktivita kolagenu. Měsíční kúra Inca Collagenu obsahuje 30 sáčků s 3 gramy čisté bílkoviny, což je doporučená denní dávka.

Inca Collagenu

Kolagen je zázračnou bílkovinou, která tvoří strukturu kostí, vazů, šlach, chrupavek, kloubů, pokožky, nehtů. Je doporučován napříč lékařskými obory, včetně kosmetické medicíny. Má celkově pozitivní vliv na lidský organismus, protože podporuje práci všech buněk tvořících lidské tkáně. Jakmile začne proces stárnutí, je to právě kolagen, kdo umí nežádoucí průběh ochabování pokožky, zhoršení kvality nehtů, ale také vznik vrásek či celulitidy zpomalit, mnohdy i zastavit.

Kvalitním krémem pleti určitě̌ dodáte mnoho potřebných a prospěšných živin, ale kolagen si nejlépe doplníte jeho pitím. Aby se totiž dobře vstřebal, musí být bio-aktivní. A bio-aktivní kolagen se zatím vyrábí pouze v prášku, který se rozpouští ve vodě̌ a pije. Na trhu existuje spousta kolagenových přípravků, ale pokud nejsou ve formě jednosložkového prášku, bio-aktivní nejsou, a tak vám tolik nepomohou.

Inca Collagen se vyrábí z mořských ryb zastudena jedinečnou metodou, která se jmenuje hydrolýza. Díky ní má stejnou strukturu trojspirály jako kolagen v lidském těle. Zásluhou této podobnosti dojde k jeho efektivnímu zpracování. Tělo s ním zachází stejně, jako by si ho vyrobilo samo, a distribuuje ho po těle a využívá dle aktuální potřeby. Tato vlastnost se u potravinového doplňku označuje jako bioaktivita.

Inca Collagenu

Inca Collagen navíc stimuluje produkci vlastního kolagenu, a to až po dobu 12 týdnů po přerušení kúry. Další výhodou je přírodnost preparátu – jedná se o doplněk stravy, který lze kombinovat s jakýmikoliv léky, nehrozí riziko nežádoucích účinků či kontraindikací. Velmi důležitá je i doporučená denní dávka, běžně dostupné výrobky obsahují řádově desítky mg kolagenu, v sáčku Inca Collagenu najdete celou doporučenou denní dávku 3000 mg (= 3 g)!

Jaké jsou kosmetické účinky kolagenu?

  • Intenzivní hloubková hydratace
  • Zvýšení elasticity pokožky
  • Vyhlazení drobných vrásek
  • Zpomalení stárnutí pokožky
  • Zesvětlení pigmentových skvrn
  • Účinná doplňková terapie při léčbě celulitidy
  • Vysoce účinný proti rozšířeným cévkám a striím
  • Regeneruje nehty a vlasy
  • Zlepšuje hojení pokožky při poraněních a popáleninách

Přípravek Inca Collagen je k dostání ve vybraných lékárnách a na webu www.incacollagen.cz za cenu 1.260 Kč za měsíční kúru.

Více na www.incacollagen.cz.

Reklama