Zatímco jsme si dneska povídaly o počasí, nad Prahou se rozklenulo neuvěřitelné azuro. Nádherná barva, skoro jako ta, která je podkladem dnešních článků. Předpokládám, že to krásné sluníčko a jasno je také hlavním důvodem toho, proč vás tady dneska bylo tak poskrovnu. A máte recht - než sedět u počítače, to je lepší vyrazit na chvíli ven. Slunečního jasu teď máme nedostatek, a když už příroda nadělí, je třeba ho využít.

Co se týče dnešního tématu - můžeme si gratulovat, že žijeme v tak mírném a klidném koutě světa. Tornáda ani tsunami nám nehrozí (a ještě dlouho nebudou, i když, kdoví...). Klimatologové ovšem upozorňují, že na různé extrémy, které nás trápí v posledních letech - velkou vodu, silný vítr, neobvykle vysoké nebo naopak nízké teploty - si budeme muset začít zvykat. Období několika desítek roků relativního klidu a stálého a pravidelného počasí, ve kterém jsme vyrostli, prý bylo spíše výjimkou. Bláznivé počasí, na které si stěžujeme, je prý právě to normální.

Dáreček za nejlepší příspěvek dnes posíláme Elianě za bouřlivou a pěkně napsanou motorkářskou historku. Je to tělové mléko Nutri Soft od L´Oréalu. Na obalu slibují jemnou a sametově hebkou pokožku, tak to se má váš spolujezdec na co těšit :-)

Přeji vám krásný týden-in. Když už tak pěkně začal, ať se nepokazí!