Celoevropský projekt značky Milka na záchranu horské přírody, jehož tvářemi jsou nejlepší světové lyžařky z teamu Milka, úspěšně pokračuje. Šanci zapojit se do něj má tentokrát každý, komu není osud horské přírody lhostejný, a to koupí multifunkční čelenky či čokolády s logem „Milka pomáhá horám" v muzeích a informačních centrech Správy Krkonošského národního parku. Nově lze multifunkční čelenky koupit i na akčním portálu www.aukro.cz. Tyto produkty s logem hořce budou také k dostání ve speciálně označeném stánku ve Špindlerově Mlýně, kde se bude v březnu konat světový pohár v alpském lyžování. Pro nejmenší fanoušky tam bude také připraven Milka Funpark který opět nabídne spoustu zábavných atrakcí, dárků i občerstvení na posilněnou.

milka

Jedna z největších sportovních akcí letošní sezony se bude konat od 11. do 13. března ve Špindlerově Mlýně. Českou republiku zde bude reprezentovat Šárka Záhrobská, členka Milka Ski Girls týmu, která bude v letošní sezoně závodit ve speciální designované helmě ozdobené lučními květy. „Pomoct přírodě v Krkonoších můžete nejen ohleduplným chováním, ale také nákupem multifunkční čelenky nebo čokolády Milka se symbolem hořce na obalu,“ vzkázala lyžařka všem příznivcům lyžování, kteří nejsou k osudu krkonošské přírody neteční.
Pokud se tedy rozhodnete přijet, určitě se nezapomeňte podívat do „Chocohut stánku“ a koupit si multifunkční čelenku nebo čokoládu Milka se symbolem hořce na obalu. Celý výtěžek z jejich prodeje bude věnován na obnovu horských luk v Krkonoších.

V pauze mezi fanděním se mohou děti, ale i dospělí navíc pobavit v přichystaném Milka Funparku, který opět nabídne spoustu zimních atrakcí a dárků. Pro návštěvníky bude otevřen v pátek a sobotu vždy mezi 10 a 16 hodinou. Ti nejmenší se zde také zábavnou formou dozvědí více o ochraně horské přírody a lučního kvítí prostřednictvím skládání obrázků z připravených kvítků hořce, květiny, která je ve znaku Krkonošského národního parku.
Pomoc je však možná po celou zimní sezonu, neboť výrobky s logem projektu „Milka pomáhá horám" jsou k dostání jak v muzeích a informačních centrech Správy Krkonošského národního parku, tak i na internetových stránkách Aukro.cz.

Multifunkční čelenka Milka

Chcete zazářit se stylovým módním doplňkem a ještě pomoci podpořit dobrou věc? Kupte si originální multifunkční čelenku Milka s motivem horského kvítí a přispějte tak na záchranu ohrožené horské přírody v Krkonoších. Seženete ji buď na internetovém serveru Aukro.cz, nebo přímo v muzeích a informačních centrech Správy KRNAP za 150 Kč. Celý výtěžek z prodeje bude věnován projektu Správy KRNAP na obnovu horských luk v Krkonoších.

Čokoláda Milka 100g s logem projektu „Milka pomáhá horám"

milkaPokud si koupíte čokoládu Milka 100g označenou logem „Milka pomáhá horám", užijete si nejen potěšení z té nejjemnější čokolády, ale pomůžete také chránit ohrožené horské rostliny. Čokolády se samolepkou „Milka pomáhá horám" jsou k dostání ve dvou příchutích: mléčná a mléčná s celými ořechy. Seženete přímo v muzeích a informačních centrech Správy KRNAP za obvyklou prodejní cenu. Celý výtěžek z prodeje bude věnován projektu Správy KRNAP na obnovu horských luk v Krkonoších.

Reklama