Celosvětový fenomén, nakupování na internetu, před několika lety dorazil i do Česka a je u nás čím dál populárnější. A není se čemu divit, protože díky on-line nákupům ušetříte svůj čas a mnohdy i peníze. Máte obavy platit za zboží svojí platební kartou? Pak na internetu plaťte s MasterCard® SecureCode™. Zároveň od 10. dubna 2012 můžete za platbu kartou MasterCard na Slevomat.cz získat dopravu zboží zdarma.

Jak bezpečně platit na internetu kartou

Technologie MasterCard SecureCode zajišťuje pohodlným a rychlým způsobem bezpečnost držitelům karet během on-line nakupování. Pro nakupování kartou je nezbytné nejprve do příslušného systému vložit potřebné informace, jako je číslo karty, její doba platnosti a bezpečnostní CVC kód (umístěný na rubové straně karty). Tato citlivá data jsou následně zašifrována a v režimu zabezpečeného spojení přenášena přímo mezi nakupujícím a zpracovatelskou bankou. Poté dochází k ověření požadavku u banky, která platební kartu klientovi vydala. Ta autorizuje prodej, předá tuto informaci nazpět zpracovatelské bance, která poté předá obchodníkovi zprávu, že prodej byl povolen. Na základě tohoto zdánlivě složitého procesu, jenž ale trvá ve skutečnosti jen několik sekund, je zamezeno veškerým rizikům, která mohou při on-line platbě hrozit. Klientovy privátní údaje totiž nejsou k dispozici internetovým obchodníkům, a proto nehrozí jejich odcizení ani zneužití. Pro bezpečné elektronické platby tedy zadávejte své citlivé údaje pouze na stránkách označených logem MasterCard SecureCode.

MasterCard

Zkušenosti k nezaplacení aneb paní Ivana radí...

Jmenuju se Ivana, je mi 35 let, jsem z Dobrušky a ráda bych se s vámi podělila o zážitek, který úplně změnil moje běžné fungování. Loni v létě jsme se s manželem chystali na pár dnů na nákupy do Paříže. Letenky jsem našla za velmi dobrou cenu přímo u jednoho nízkonákladového dopravce. Zaplatila jsem je svou platební kartou a začala se připravovat na vysněný výlet. Asi týden před odletem jsme se ze zpráv dozvěděli, že dopravce zkrachoval a všechny lety byly zrušené. Byla jsem velice smutná, protože jsem se strašně těšila. Smutek pak vystřídala zlost nad ztracenými penězmi, za které jsme si klidně mohli koupit jinou letenku. Zavolala jsem do své banky, kde se mnou vyplnili reklamační formulář a doložila jsem potvrzení o nákupu letenek. Peníze mi za nedlouho vrátili zpět na můj účet. Moje kamarádka, která si u stejného dopravce objednala letenky na dovolenou a platila je převodem na účet, takové štěstí neměla. O své peníze přišla. Od té doby platím své nákupy na internetu pouze kartou. S platební kartou MasterCard se cítím na internetu bezpečněji. Vím, že pokud mi obchodník zboží nedodá, dostanu své peníze zpět.

Užívejte si výhod s MasterCard

Společnost MasterCard se vždy snaží své zákazníky odměnit formou benefitů, a tak i letos na jaře má pro vás připravenou speciální akci. Stačí jen, abyste platili v období od 10. dubna do 31. května 2012 své nákupy na Slevomat.cz kartou MasterCard a získáte dopravu vašeho zboží zcela zdarma. Zapomeňte tak na zdlouhavé fronty v obchodech a nakupujte bezpečně z pohodlí vašeho domova. Na Slevomat.cz najdete každý den nové nabídky s bezkonkurenční slevou. Více informací na www.mastercard.cz.

MasterCard

Reklama