Znáte Marťánky? Kdo z vás má malé děti, tak určitě ano. Marťánci  - to je zdravé mlsání, které si rychle získalo u dětí oblibu. A nejen u dětí, radost z toho mají samozřejmě i rodiče, kteří dbají o správný růst svých ratolestí.

Marťánci jsou komplexním multivitaminem a multiminerálem pro děti ve tvaru postaviček Marťánků s výbornou chutí. Pomáhají zajistit dětem potřebný přísun vitaminů, minerálů, stopových prvků a některých dalších prospěšných látek, které jsou nezbytné pro správný růst a vývoj dítěte. Každá tableta Marťánků obsahuje potřebné vitaminy: A, D, E, vitaminy skupiny B, ze šípků získaný přírodní vitamin C a bioflavonoidy a širokou škálu minerálů, čímž pomáhá zabezpečit zdravý vývoj všech tkání a orgánů dítěte.

A aby toto zdravé mlsáníčko bylo pro děti ještě zábavnější, mohou se nyní zúčastnit soutěže o skvělé ceny.

Soutěž „Sbírej čárové kódy a pojeď s Marťánkem k moři“ probíhá od 10. 2. do 1. 6. 2004. Rozhodující je datum odeslání na poštovním razítku.

Soutěže je možné zúčastnit se víckrát, pokud budou splněny předepsané podmínky.

A jak na to? Jednoduše!

Stačí vystřihnout čárový kód ze 100 tbl. balení Marťánků, vložit ho do obálky či nalepit na korespondenční lístek. Nesmí samozřejmě chybět jméno, příjmení, rok narození a adresa.

Obálku označte heslem „S Marťánkem k moři“ a odešlete na adresu:

Walmark, a. s.

Zákaznický servis

Oldřichovice 44

739 61 Třinec

 

A o co se hraje? Hned třicet výherců získá pobyt na pravém marťanském táboře v Chorvatsku, dalších padesát obdrží marťanský batůžek a celých sto výherců si své klíče ozdobí klíčenkou s Marťánkem.

 

Bližší informace o „Marťanském táboře“ a podmínky zájezdu budou zaslány spolu s hlavní výhrou. Výherci obdrží ceny poštou a seznam všech šťastlivců, kteří vyhráli, bude zveřejněn na adrese www.martanci.cz , nebo www.walmark.cz .

 

Reklama