Prvních společných dvacet let prožili zcela standardním způsobem, jak sami říkají. V ložnici jim to sice fungovalo, ale kdovíjaké vzrušení se už roky nekonalo. To před rokem a půl diametrálně změnili. Sexuální život si řádně okořenili.

sw.jpg
Foto: Shutterstock

„S tím nápadem jsem přišla já, ale brala jsem to spíš jako fórek. Jenže manžel se toho chytil a my se vydali na naši první swingers party. Dohoda byla taková, že jdeme jen přihlížet, s nikým nebudeme nic mít. Pomilujeme se jen my dva, když budeme mít chuť. Nebo prostě odejdeme. Skončilo to ale úplně jinak,“ krčí rameny Anna. Přiznává, že si nakonec po vzájemné dohodě užili pozornosti jiných partnerů oba dva.

Druhý den o nové zkušenosti nemluvili, ani jeden z nich nevěděl, jak do toho. Trochu jsem se bála, jak zážitek pobereme, ale žádné drama to nebylo. Nekonaly se výčitky, žárlivost. Ale to jen díky tomu, že to bavilo nás oba. A taky proto, že šlo čistě o sex. Bez řečí a flirtování, jen tělesné potěšení,“ přemítá Anna. Co se ale změnilo, to byl erotický náboj mezi ní a manželem. Milovali se pak s mnohem větší vášní. Takže když po měsíci přišla řeč na opáčko, rozhodli jednomyslně.

Od té doby navštěvují večírky s výměnou partnerů pravidelně. Nechodí na jedno místo, ale cestují klidně napříč republikou. Kromě toho mají jeden spřízněný pár, s nímž se navštěvují i doma. Ale vždy jen společně. „To je pro nás naprosto zásadní. Když spíme s někým jiným, tak jedině oba dva. Jen tak to není nevěra. Kdyby manžel běhal za nějakou jinou, to bych nesnesla. Stejně tak on. Naši známí to mají v hlavě srovnané stejně. Proč si neužít život, když je to tak příjemné a zadarmo? směje se Anna.

Čtěte také:

Reklama