„Někdy mi to připomíná Válku Roseových, jen to snad nebude mít až tak tragický konec,“ připodobňuje své dvacetileté manželství ke známému americkému filmu paní Radka. Přiznává, že nemůže svého manžela vystát. Ani on ji. Drží se jen kvůli dětem. Před nimi hrají spořádaný pár, aby jim nedělali starosti, než dostudují. Pak se rozvedou. Do té doby si ale nejspíš budou vzájemně oplácet další a další schválnosti.
5f4798b24556cobrazek.png
Foto: Shutterstock

Nevěra za nevěru

„Začalo to manželovou nevěrou. Zjistila jsem, že to táhne se svou asistentkou. Klasika! Takže oko za oko, zub za zub. Vyspala jsem se s jeho nejlepším kamarádem. Svedla jsem ho u nás doma a postarala se, aby nás při tom načapal. S kámošem vyrazil dveře a mě od té doby nenávidí. Co na tom, že první zradil on? Vrátil mi to tak, že si pořídil psa. Dobře ví, jak je nesnáším, hlavně v bytě. Takže jsem mu další neděli naservírovala paštičku ze psí konzervy. Jak mu chutnala! Tedy do té doby, než jsem mu ukázala plechovku,“ směje se Radka. Tím ale jejich boj kdo s koho neskončil.

Ani jeden nedokáže přestat

„Neděláme si žádné nebezpečné naschvály typu přestřižená brzdová hadička v autě, nebo fén ve vaně. Jsou to takové drobnosti. Třeba jsem mu dala inzerát na erotickou seznamku, takže mu volali pánové jakožto nadržené, blond dvacítce. Musel si změnit číslo. On mi zase na okna v autě nechal vypískovat kosočtverce,“ popisuje zlomek škodolibostí, které si navzájem vracejí.

Jenže ačkoli ji to už začíná unavovat, přestat s tím nedokáže. „Ani jeden z nás nechce být tím, kdo první vyměkne. A tak dál a dál vymýšlíme, jak toho druhého naštvat,“ dodává Radka.

Čtěte také:

Reklama