Levnocestování je jeden z největších českých portálů, zabývající se levným cestováním. V dnešní době tak můžete létat po celém světě, i když máte do kapsy hluboko.

Nejlevnější letenky

cestování

Největší chloubou je na webu www.levnocestovani.cz bezesporu cena letenek. Na vyhledávání levných leteckých spojů se portál soustřeďuje nejvíce. A je to znát! Ceny letenek zde často klesají na neskutečné částky, kterým zkrátka nelze odolat. Při troše štěstí a šikovnosti doslova za pár stovek můžete cestovat po celé Evropě. Proč zmiňuji štěstí a šikovnost? Pokud se jedná o velké cenové rozdíly, je třeba mít se na pozoru, akce jsou většinou velmi rychle vyprodány. Již dávno neplatí spojení, že levná dovolená = návštěva Bulharska, či Chorvatska.

Kam mohu letět?

cestování

Evropa

Nejčastěji nabízené lety jsou ty do Evropy. Můžete strávit víkend v Miláně, Paříži, nebo Benátkách za hubičku. V případě různých slevových akcí leteckých společností se pak podíváte třeba do Nice již za 140,- Kč! Pokud budete odebírat newsletter, dozvíte se o akcích jako první, což vám zajistí možnost si vybrat termín cesty, jaký se vám hodí a chytit mnohdy i ještě lepší ceny.

Levné tipy jsou často na řecké ostrovy, do Itálie, ale i Skandinávie, či na Maltu. Cestování po Evropě je tou pravou zkouškou před větším individuálním tripem třeba po Asii nebo Americe. Pomůžou vám také průvodce zdarma psané zkušenými cestovateli. Určitě také nezapomeňte na cestovní pojištění.

cestování

Svět

 Pokud jste odvážnější a láká vás větší dálka, jistě se vám zalíbí akce jako například letenky do New Yorku již kolem 7000,- Kč. Ceny jsou opravdu lákavé a poznávat svět si může dovolit skoro každý. Stačí jen sledovat ve správný čas webové, nebo facebookové stránky. Do vzdálenejěších měst jsou nejlevnější odlety povětšinou z okolních měst jako Vídeň, Berlín, nebo Norimberk.

cestování

Čtěte také: