V létě je ideální doba na to, abyste svou ložnici povlékli do nových barev a neokoukaných vzorů. A protože léto pomalu konči, připomeňte si jej alespoň při usínání. Teplé letní měsíce nabízí mnoho možností a inspirace, jaká je ta pravá pro vás?

Kvalitní bavlna je základem

povlečení

Při výběru ložního povlečení dbejte zejména na kvalitu použitého materiálu. Zapomeňte na levné povlečení vyrobené z polyesteru a poohlédněte se po kvalitně zpracované 100% bavlně. Na léto se nejvíce hodí klasická bavlna, ve které je i nejširší nabídka vzorů. Kdo hledá opravdový luxus, může zabrousit do oddělení bavlněného saténu nebo damašku. Jedná se o materiály tkané z té nejjemnější bavlněné příze, která ve výsledku zajistí velmi příjemný a jemný omak, lehkost a prodyšnost.

Geometrie pro všechny

povlečení

Povlečení s motivem na téma geometrie je na léto skvělou volbou, zvláště když vyberete svěží barvy a neotřelé kombinace vzorů. Nevšední geometrické motivy jsou v současné době velmi atraktivní a oblíbené zejména mezi teenagery nebo novomanžely. Jednoduše a moderně vybavená ložnice tak díky výraznému povlečení získá zcela jiný nádech!

TIP: kvalitní české povlečení v desítkách provedení si prohlédněte tady

Usínání v námořnickém

povlečení

Letní atmosféru spolehlivě navodí povlečení s námořnickým dekorem. Hodí se jak do moderních, tak do klasických interiérů a pro všechny věkové kategorie. Spolehlivě dokáže oživit každou noc strávenou ložnici, a je pouze na vás, zda zvolíte tradiční provedení s výraznými modrobílými pruhy nebo třeba romantičtější vintage podobu. Ani v jednom případě nemůžete šlápnout vedle, námořnické doplňky jsou v současné době již evergreenem.

Květiny nikdy nezklamou

povlečení

Pokud jste spíše romantičtější duše, nechte svou ložnici rozkvést s  květinovým povlečením, ve kterém se budete moci oddávat každodenní relaxaci. Díky povlečení s květinami budete mít kousek přírody vždy nablízku. Barevné květy vám zlepší náladu vždy, když se na ně podíváte.

Jaké motivy na ložním prádle máte v létě v povlečené vy? Mrkněte na výběr těch nejlepších!

 

!!!POZOR SOUTĚŽ!!!

Chcete vyhrát ložní povlečení? Zapojte se do soutěže a 5 z vás získá ložní prádlo od Matějovský.

Soutěž najdete ZDE.

Reklama