64e5cf09a3045obrazek.png

Školní batoh AIRY váží pouhých 700 g a zaručuje tu nejmenší možnou zátěž pro dětská záda. Prvňáčkům všichni chceme připravit radostný a příjemný start, dopřát jim to nejlepší a maximálně ulehčit jejich cestu v novém prostředí. S batohem AIRY se i ty nejmenší děti budou cítit jako na obláčku. Kvalitně zpracovaná prodyšná ergonomická záda ve spojení s Airflow Ergo systémem zaručují tu nejmenší možnou zátěž pro dětská záda. Velmi lehká konstrukce s podpůrnými body umožnila dostat poměr nosnost /váha na zcela novou úroveň. Díky nastavitelným popruhům, bedernímu pásu a ergonomicky tvarovaným zádům batoh bezvadně sedí a zajišťuje správné rozložení váhy, které je tak důležité pro zdraví dětské páteře. Výhodou je nepromokavý materiál a snadná údržba. Děti i rodiče určitě ocení také intuitivní zapínání přední kapsy, které je zároveň neobyčejně praktické. K otevření batohu stačí lehké stlačení dvou bodů na přezce. Zapnutí batohu probíhá díky magnetickému systému a jeho používání je tedy velmi jednoduché. Batoh zároveň doplňuje spousta bezpečnostních reflexních prvků i dalších vychytávek, které příjemně překvapí i ty nejnáročnější.

64e5cf41e252fobrazek.png

A pokud jste se ještě nesetkali s originální českou značkou BAAGL, která přináší kromě horké novinky BAAGL AIRY i další kolekce výjimečných aktovek, batohů a celé řady dalších školních i volnočasových potřeb a doplňků, tak si její produkty velmi rychle zamilujete. Nejen, že pečlivě dbají na kvalitu, ergonomii a zdraví zad svých malých zákazníků, ale jejich produkty jsou vyvíjeny ve spolupráci s českými fyzioterapeuty což zaručuje zdravé a pohodlné každodenní nošení s minimální zátěží.

64e5cf946ba37blobid0.png

Mezi klíčové vlastnosti aktovek a batohů BAAGL totiž patří zejména nízká hmotnost, ergonomicky tvarovaná záda kopírující anatomické zakřivení páteře a systém snadno nastavitelných popruhů, bezpečnostní, reflexní prvky, kompaktní design a spousta dalších benefitů. Novinka Baagl Airy je k dispozici v různých barevných provedeních a je ideální pro žáky prvních a druhých tříd. Tímto batohem se BAAGL posouvá na špičku trhu se školními batohy a poskytuje rodičům a dětem bezpečný, lehký a stylový produkt.
 
BAAGL AIRY 

  • Ochranné reflexní prvky
  • Ergonomicky tvarovaná záda
  • Pevný voděodolný materiál
  • Vhodné pro žáky 1.-2. třídy ZŠ
  • Nosnost 6 kg
  • Objem 20 l
  • Hmotnost 900 g
  • Lehká konstrukce
  • Rozměry 40x25x20 cm
  • Minimální zátěž zad

Jako na obláčku! Přesně tak se bude cítit váš prvňáček s nejlehčím batohem BAAGL AIRY disponujícím bederním pásem a nastavitelnými popruhy.
 www.baagl.cz, DMOC 2199 Kč
64e5cfe20092dobrazek.png

 Značková prodejna Baagl U Pekařky 484, Praha 8

Reklama