Díky LEGU vydrží kouzelná sváteční atmosféra po celý rok
5bed436ec9f45obrazek.jpg

5bed439b0cc4dobrazek.jpgSrdce vášnivého stavitele může zaplesat v každém věku! Nechte se inspirovat stavebnicemi, které skvěle podtrhnou sváteční atmosféru, zažijete s nimi spoustu legrace a vašim dětem pomohou rozvinout dovednosti, díky kterým se stanou staviteli zítřka: kreativitu a představivost, spolupráci, schopnost rychle se přizpůsobit a pružně reagovat, a také technologickou gramotnost. Se stavebnicemi LEGO navíc děti rozvíjejí empatii a komunikační dovednosti – zejména díky hraní rolí se všemi druhy LEGO® minifigurek.

LEGO® DUPLO®: nekonečná kreativita pro batolata a předškoláky (1–5 let)

Parní vláček (10874)
5bed441a40cc0obrazek.jpgVláčky jsou přirozenou cestou, jak se dítě učí nové věci, a navíc s nimi zažije spoustu zábavy. Díky akčním kostkám LEGO® DUPLO® mohou batolata přimět vláček, aby zahoukal, rozsvítil a zhasnul světla nebo změnil směr. A co víc, díky propojení s mobilní aplikací přináší LEGO DUPLO Parní vláček unikátní propojení fyzické a digitální hry. Všechny tyto vlastnosti pomáhají dítěti pochopit, jak funguje příčina a následek, představí jim, jak se dá vláček jednoduše programovat, a procvičí si poznávání barev. S vestavěným motorem s technologií Push & Go mohou děti vláček spustit nebo zastavit pouhým jemným postrčením, což rozvíjí jejich jemnou motoriku a koordinaci ruka – oko.

LEGO® City – Hrdinové všedního dne inspirují děti (6–12 let)

5bed4452d6cb0obrazek.jpgHorská policejní stanice (60174)

LEGO® City Horská policejní stanice je skvělá stavebnice, se kterou si domů přinesete vzrušující dobrodružství. Tuto napínavou sadu tvoří dvoupatrová policejní stanice se síťometem na střeše, vězeňská cela s vylomitelnými dveřmi, pod kterou je ukrytá jeskyně s funkcí útočící pumy

LEGO® Friends – Hledají se hrdinové a hrdinky se srdcem na pravém místě (6–12 let)

5bed448814546obrazek.jpgMia a její karavan (41339)
Mia a její karavan splní všechny sny o kempování s kamarády! Střecha této skvělé stavebnice se dá snadno zvednout pro snadný přístup do kuchyně a koupelny. Když není dole místo na postel, stačí vyjít na střechu a využít zdejší prostor na spaní. Součástí stavebnice je také stan se 2 lůžky, piknikový stolek, nafukovací člun a přátelský koník pro nekonečná dobrodružství!

LEGO® NINJAGO® – Vzrušující svět nindžů bojujících se zlem (9–14 let)

5bed44dece57fobrazek.jpgDieselnaut (70654)
Mladí nindža válečníci – Wu, Jay a Zan se musí spojit, aby společně porazili mocný tank Dieselnaut od LEGO® NINJAGO®. Má otočné hlavně s vystřelovači, otevírací kokpit pro minifigurku, plošinu pro minifigurku s plně otevírací střechou, lapač nindžů, vězení a skrytý stojan se zbraněmi. Tato sada obsahuje i sochu se všemi 4 sběratelskými dračími poklady, a navíc 7 LEGO NINJAGO minifigurek s nejrůznějšími zbraněmi.

LEGO® Technic™ – Výzva pro zkušené stavitele (10–16 let)

Závodní auto (42077)

5bed44f6a844eobrazek.jpgPropracované detaily a design, to je model Závodního auta od LEGO® Technic, které kombinuje modrou, bílou, červenou a černou barvu s úžasnými závodními samolepkami. Vozidlo má velké zadní přítlačné křídlo, 4 světla a červená šestipaprsková kola s nízkoprofilovými pneumatikami. Tento pokročilý model má také propracovaný kokpit se závodními sedadly a ochrannou klecí, duální chladicí systém motoru, otevírací kapotu a V6 motor s pohyblivými písty. Závodní auto se dá přestavět na buginu, takže dvojitá porce stavění pro fajnšmekry je zaručena!

LEGO® BOOST – Programováním vdechnout svým modelům život

Tvořivý box LEGO® BOOST (17101)

5bed4511d1f58obrazek.jpgPodpořte kreativitu dětí s úžasným Tvořivým boxem LEGO BOOST. Volně dostupná aplikace je povede krok za krokem k sestavení a naprogramování jakéhokoliv z pěti multifunkčních modelů: robota Vernieho – pohyblivého a mluvícího robota; model M.T.R.4 (Multi-Tooled Rover 4) – robustní, všestranné vozítko se 4 různými přídavnými nástroji, včetně pružinového vystřelovače; model Guitar4000 – hudební nástroj se špičkovými zvukovými efekty; kocoura Frankieho – interaktivního domácího mazlíčka, který si umí hrát, vrnět a dávat najevo svou náladu; nebo model AutoBuilder – automatickou výrobní linku, která je opravdu schopna vyrábět miniaturní modely LEGO!
5bed43b77de4cobrazek.jpg

Pro více informací navštivte LEGO.COM/CZ