DuofilmTeplé a slunečné letní dny vylákají mnohé z nás na koupaliště nebo k bazénu. Příjemně strávený den však může zkazit nevítaný suvenýr - bradavice. Tento kosmetický a především zdravotní problém postihuje dospělé i děti a snadno se přenáší. Pokud včas neodstraníme první bradavice, může dojít k jejich rozšíření a prodloužení léčby. K odstranění bradavic kdekoli na kůži kromě obličeje, okolí konečníku a genitálu je nyní možné použít volně prodejný léčivý přípravek Duofilm. Duofilm je šetrný lék vhodný pro celou rodinu včetně malých dětí od dvou let věku.

Nejčastějším místem výskytu bradavic jsou ruce a prsty na nohou, ale mohou být na kůži kdekoli. Méně často se tvoří na sliznicích, například v dutině ústní. Bradavice se mohou vyskytnout u všech věkových skupin. Nejčastěji se objevují u dětí a mladších osob.

Jak se zbavit bradavic s Duofilmem

  • Místo postižené bradavicemi ponořte na několik minut do teplé vody.
  • Osušte čistým ručníkem.
  • Jemně obruste povrch bradavic pemzou.
  • Přípravek Duofilm naneste pomocí aplikátoru pouze na povrch bradavic. Nechte jej zaschnout.
  • Neaplikujte přípravek na zdravou tkáň.
  • Duofilm používejte 1krát denně, dokud bradavice nezmizí. To může trvat 6 až 12 týdnů.

 

Bradavice se šíří kontaktem s viry, k jejich přenosu může dojít nejen mezi rodinnými příslušníky nebo v dětských kolektivech, ale také na veřejných koupalištích, v saunách a na dalších místech s velkou koncentrací lidí. Bradavice se mohou projevit i několik dní, týdnů až měsíců po kontaktu s virem. Proto je velmi důležité pravidelně sledovat změny na pokožce všech členů domácnosti.

Dva bojovníci s bradavicemi

K odstranění bradavic na rukou i nohou je možné použít léčivý přípravek Duofilm, jež obsahuje kyselinu mléčnou a salicylovou. Tyto léčivé látky povrch bradavice postupně narušují, bradavice se zmenšují, až zcela vymizí. Přípravek Duofilm může pomoci i při odstraňování bradavic na chodidlech, které jsou mnohdy bolestivé a omezují člověka při pohybu. Především maminky a jejich děti ocení, že ošetření Duofilmem je bezbolestné. Po jeho aplikaci se na pokožce neobjevují puchýře ani omrzliny. Duofilm není vhodné používat na sliznice ani mateřská znaménka. Duofilm stačí používat jednou denně v pohodlí domova.

Duofilm je volně prodejný léčivý přípravek dostupný v lékárnách. Cena 15 ml balení je 173 Kč. Duofilm je přípravek k vnějšímu užití. Před použitím si pečlivě přečtěte příbalovou informaci.

Další informace najdete na www.lekarna.cz/duofilm-1x15ml-roztok-k-zev-uziti/

Reklama