ma1.jpg
Milá maminko, tečka.
Posílám ti křečka, tečka.
Křeček kouše, škrábe, dělá loužičky.
A ty se koukni do Dedoles krabičky.

Jarní dárkové krabičky, díky kterým rozkvete nálada

ma2.jpgI vám se stává, že máte problém vymyslet ten správný dárek pro maminku? Přichází pomoc v podobě nových a originálních dárkových krabiček v různých velikostech. Jsou prázdné, takže veselé překvapení, které do nich ukryjete, si vyberete sami. Potěšte ji bláznivými křečky nebo rozkvetlou loukou.

Dedoles, veselá krabička, materiál: papír, cena od 99, -

A co vložit do veselé krabičky?

Krabičky mají různé velikosti, do těch oválných nebo čtvercových se vejdou například 2 páry vysokých ponožek nebo 3 páry kotníkových ponožek, či 1 kus spodního prádla. Tak už se jen zamyslete nad tím, co má vaše maminka ráda, nebo co ráda dělá. Stará se hezky o kytičky, miluje zvířátka, má ráda sport nebo dortíky, proužky nebo puntíky? Ani srdíčky určitě nic nepokazíte a připravili jsme i další tipy na dárky pro maminky

ma3.jpgSpolu nám to bude ladit, mami

Někdy, když nejdou najít ta správná slova, stačí malé gesto. Udělejte si hezký společný den. Dělejte, co máte rádi nebo připravte nečekaný program. K dobré náladě přispějí i stejné vzory na velkých i malých ponožkách.

Dedoles, veselé ponožky, materiál: 70% bavlna, 28% polyamid, 2% elastan, cena od 155,-
Dedoles, veselé dětské ponožky, materiál: 75% bavlna, 23% polyamid, 2% elastan, cena od 99,-
ma4.jpg

Vyložte si nohy na horu

Maminky, dopřejte si čas pro sebe. Oblečte si super pohodlné legíny Dedoles a věnujte se svému oblíbenému sportu nebo jen tak relaxujte. Legíny jsou velmi vhodné na běhání, tancování, jógu, či procházky anebo túru. Kamkoliv vás zavedou, můžete být v pohodě, protože se budete cítit komfortně po celou dobu a bude vám slušet úsměv na tváři. Jste připravené je vyzkoušet?
ma5.jpg
Dedoles, veselé legíny, materiál: 88% polyester, 12% elastan, cena od 499,-

Krásný den všem maminkám z Dedoles!
obrazek.png

Reklama