S Davidem spolu žili šest let a každým jim jejich vztah záviděl. Trávili spolu veškerý čas, na všem se shodli, báječně se doplňovali. „Našla jsem člověka, který byl moje druhé já. Věděla jsem to hned na prvním rande. A David se mi svěřil, že on na tom je stejně. Brzy jsme si pronajali společný byt a nemělo to chybu. Byl pro mě osudovým mužem, se kterým jsem chtěla strávit celý život. Zamilovaná až po uši. A společné roky tuhle lásku jen prohloubily. Žádné hádky, prostě pohádka,“ vypráví Radka.
5f29322715233obrazek.png
Foto: Shutterstock

Ovšem každá pohádka jednou končí. A tahle nedopadla vůbec šťastně. „Jednoho dne za mnou přišel, že mi musí něco říct. Čekal dítě se svou kolegyní, která ho prý sváděla tak dlouho, až se jí to podařilo. On to tak nechtěl, ale protože je chlap, prostě nakonec neodolal. Mělo jít jen o nezávazný sex, žádné city. Miluje mě! Jenže teď je jeho kolegyně těhotná a on se nechce zachovat jako hajzl,“ vzpomíná na rozhovor, který jí zlomil srdce. Spolu dítě neměli, svatbu také přeskočili, takže ho u ní nic kromě lásky nedrželo. „Ale láska k tomu malému prý je silnější, řekl mi nakonec. Sbalil se a odešel,“ utírá si slzy Radka. Ta se zařekla, že už se nikdy nezamiluje.
„Když tohle nevyšlo, co by mělo být víc? Už nikdy se takhle nemíním trápit. Sama ale taky zůstat nechci. Jenže když už si někoho najdu, na lásku hrát nebudu. Vyberu si finančně zajištěného muže, který mi dopřeje jiné radosti života. Chci si už jen užívat. A když si i on najde jinou? Nebude to bolet. Takových chlapů je!“ je přesvědčená Radka, která se rozhodně nepovažuje za zlatokopku. V jádru taková fakt nejsem, nikdy mi o prachy nešlo. Chlapi si za to můžou sami, že se jim nedá věřit. To nejlepší, co z nich člověk nakonec může mít, jsou peníze.“

Čtěte také:

Reklama