Seznamte se, přichází Honor 10!
 
Značka smartphonů Honor se se svou novou vlajkovou lodí Honor 10 předvedla v plné parádě. Nádherný design, velký bezrámečkový displej hrající 16 miliony barvami, ale především zbrusu nový zážitek z fotografování a technologie umělé inteligence Honoru 10 vás opravdu nadchnou. Ukažme si, co tento telefon s focením umí a čím vás ohromí. 
5b3a012003bd3obrazek.png

Design inspirovaný polární září

Tak nejprve ten design. Skleněná záda jsou opravdu dechberoucí, může za to především barevné provedení Honoru 10. Zejména v modrém a zeleném provedení se barva telefonu mění podle toho, jak na ni dopadá světlo. Jednou je tak spíše tyrkysový, jednou tmavě modrý, pak růžový, fialový… prostě paráda! Kromě toho můžete vybírat i mezi stříbrnou s modrými odlesky nebo uměřenou černou variantou.

Opravdu chytrý smartphone

Na zádech se Honor 10 pyšní duálním fotoaparátem s rozlišením 24 + 16 MPx. Honor 10 je vybavený umělou inteligencí, která se projeví zejména během focení. Umělá inteligence AI 2.0 posouvá hranice focení s mobilním zařízením zase o stupeň výš!  Rozpozná více než 500 scén ve 22 kategoriích v reálném čase. Co to znamená? Speciální algoritmus dokáže propojit focené objekty s nejvhodnějším nastavením foťáku. Rozezná tak vše od západu slunce nad mořem, zvířat (rozezná dokonce psa i kočku zvlášť!), rostlin, až po portréty nebo jídlo.
5b3a016a44355obrazek.png

Jak to funguje v praxi?

Představte si, že si chcete s přáteli vyfotit selfíčko s krásnou přírodou v pozadí. V takovém případě pravděpodobně budete chtít zaostřit jak na vaši skupinu, tak na vyhlídku za vámi. Honor 10 si hravě poradí a sám co nejvhodněji fotoaparát nastaví tak, aby byla vaše selfie co nejkvalitnější. Sám zhodnotí i světelné podmínky, vzdálenost objektu od fotoaparátu atd.

To ale není všechno. Honor 10 umí také dokonale rozpoznávat obličeje a díky umělé inteligenci využívá 3D portrétní osvětlení. V rámci této funkce můžete využívat nejrůznější pokročilé světelné efekty a výsledek bude vypadat tak, jako byste ho pořídili s profesionální výbavou.

Honor 10 je tak skvělou výbavou na vaši letní dovolenou. Všechny momenty ve všech možných situacích zachytí zkrátka bezvadně a vaše fotky tak budou krásnou památkou, se kterou se rádi pochlubíte.
5b3a0137f2e9eobrazek.png

Perfektní selfies

Přední foťák Honoru 10 má rozlišení 24 MPx a i ten si s umělou inteligencí skvěle rozumí. Vaše selfies ještě nikdy nevypadaly lépe a přirozeněji! Nemáte zrovna ty nejlepší světelné podmínky? Žádný strach. I při slabém osvětlení vyfotíte krásně ostré snímky, a to díky technologii osvětlení 4 v 1 a vylepšenému snímači citlivému na světlo.

Něco navíc?

Umělá inteligence zabrousila také do galerie fotografií. Teď tak můžete fotky řadit do různých skupin a galerii ovládat pomocí hlasu a gest.

Focení s umělou inteligencí vás zkrátka bude bavit, i když se například fotografování věnujete profesionálně. Honor 10 vám usnadní život mnoha vychytanými funkcemi, ušetří vám moře času a překvapí výsledky. Jakmile ho vezmete do ruky, nebudete ho z ní chtít dát pryč. Zkuste to!

Více inspirace najdete na stránkách www.honor10.cz

Také se vám Honor líbí? Pak neváhejte a zapojte se do soutěže, ve které jedna z vás nadupaný Honor 9 vyhraje!

Soutěž probíhá ZDE
 

Reklama