Díky speciální technologii Sueded Comfort Cushion se tekutá rtěnka Nu Colour Powerlips Fluid snadno nanáší, nerozmaže se a rty chrání a zanechává hebké po celý den. Nerozpíjí se, protože obsahuje kaolin – přírodní látku na bázi jílu, která barvě dodává dlouhotrvající efekt. Nechybí ani vyživující látky, například avokádový olej, včelí vosk nebo vitamin E.
5aa79b87b7fbdobrazek.png
 
Jak správně nanášet rtěnku Nu Colour Powerlips Fluid?

  • Rtěnku nanášejte na čisté rty, odstraňte zbytky lesku i mastných potravin.
  • Jemně obkreslete kontury špičkou aplikátoru, poté vybarvěte.
  • Pro jemnější lesk zkuste místo aplikátoru rtěnky použít štěteček na make-up.
  • Na kontury a tvarování rtů používejte tmavší barvu, na vybarvení pak světlejší nebo metalický odstín – dosáhnete tak plnějšího vzhledu rtů.

5aa79b933d26eobrazek.png
Čím se liší Nu Colour Powerlips Fluid od klasických rtěnek?

5aa79bc557e7cobrazek.pngSpeciální technologie Sueded Comfort Cushion dodává rtěnce Nu Colour Powerlips Fluid jemnou jakoby semišovou texturu. Na výběr máte devět barevných odstínů, které žádná jiná značka nenabízí. Její aplikátor je navržen tak, aby snadno klouzala po konturách rtů.

Při nanášení platí, že světlé odstíny zasychají rychleji než tmavší. Jak dlouho to trvá, nelze přesně říct, záleží také na tom,kolik odstínů na rty nanesete. Zpravidla to bývají dvě až šest minut. Pozor však na lesky – ty nikdy na tekutou rtěnku nedávejte, mastnota ji totiž odstraňuje! 

Sledujte nás na Facebooku a webových stránkách!

Reklama