Do popředí nabízených slev se dostávají tyto populární destinace:
5b8cf59117170obrazek.jpg

  • Miami od 11 409 Kč
  • New York od 12 159 Kč
  • Rio de Janeiro od 14 219 Kč
  • Mauritius od 13 239 Kč

Miami: Tropické překvapení a nádherné pláže
5b8cf5b13c98fobrazek.jpg

Chcete kombinovat luxusní plážovou dovolenou s množstvím aktivit? Zarezervujte lety do Miami a pokochejte se drahými auty a gigantickými jachtami. Navštivte Coral Gables, čtvrť se středomořskou atmosférou, nakupujte v Lincoln Road Mall nebo prozkoumejte ohromující přírodu nedaleko města. Ve večerních hodinách vás budou lákat restaurace a kluby ve čtvrti Miami Beach. Miami je ideální destinací pro lidi všech věkových kategorií
KLM Travel Guide najdete ZDE

New York: Rušná metropole inspirativních ikon
5b8cf5c53d452obrazek.jpg

Nasaďte si kosmopolitní boty! Zarezervujte lety do New Yorku a objevte město, které je plné energie. Nabízí vám vše od úžasných památek a muzeí až po elegantní obchody a restaurace. Sledujte místa, která jste viděli v televizi nebo v kině - na každé ulici a čtvrti ve Velkém jablku je něco fascinujícího. Jedna věc, kterou víme jistě: Cokoliv uděláte, přejeme, abyste měli vice očí, uší, chuťových pohárků a času!
KLM Travel Guide najdete ZDE

Rio de Janeiro: Každý den je párty v Riu
5b8cf5cf9b4edobrazek.jpg

Máte chuť na prosluněnou dovolenou plnou dobrodružství? Objednávejte lety do Rio de Janeiro a vychutnejte si pulzující noční život nebo senzační flóru a faunu deštného pralesa. Navštivte smaragdovězelený les Tijuca a horu Sugarloaf Mountain, nebo jděte na surfování nebo opalování na krásném pobřeží Atlantského oceánu. Pokud je tanec váš šálek kávy, vydejte se do zábavní čtvrti Lapa. A nenechte si ujít inspirativní sochu Krista Vykupitele. Na vrcholu hory Corcovado zažijete vzrušující výhled na město.
KLM Travel Guide najdete ZDE

Mauritius: Vodopády, delfíny a bílé písečné pláže
5b8cf5a6090caobrazek.jpg

Hledáte luxusní dovolenou na pláži nebo dobrodružství? Zarezervujte lety do Mauritius a vychutnejte si obojí - krajinu plnou drsných hor a idylických tropických pláží. Plavte s delfíny z pobřeží Flic-en-Flac a podivejte se na kaskádové vodopády Tamarind Falls. Nechte se rozmazlovat v luxusních letoviscích Grand-Baie. V noci si vychutnejte čerstvě grilované ryby, pikantní kari a nádherný výhled na intenzivní modrý Indický oceán. Mauricius nebudete chtít opustit!
5b8cf59f09074obrazek.jpg
KLM Travel Guide najdete ZDE