Máte kočárek a je vám blízký pohyb? Chcete se zapojit do zajímavé akce? Pak pojďte s kočárkem závodit ve Strolleringu! Závody proběhnou již v neděli, 18. března na zhruba 15ti místech České republiky.

Strollering

 „Strollering je vlastně fitness program pro maminky či tatínky s kočárkem“, říká Mgr. Edita Berková, zakladatelka Strolleringu v Čechách a dodává: „Hlavní součást strolleringu tvoří sportovní chůze s kočárkem s posilováním a protahováním u kočárků, na lavičkách, u stromů a do samotného cvičení se zapojují i děti.“

Strollering

Závody kočárků ve sportovní chůzi proběhnou 18. března 2012 mezi 15 a 17 hodinou v Praze, Brně, Olomouci, Českých Budějovicích, Jindřichově Hradci, Plzni a v dalších lokalitách – kompletní seznam míst je k dispozici na www.strollering.cz. Program bude zahrnovat jak samostatné disciplíny pro maminky a tatínky, tak i pro celou rodinu dohromady. Vstup je pro veřejnost zdarma. Jedná se o první ročník akce, která dosud nemá v Česku obdoby, a organizátoři věří, že se podaří vybudovat tradici.

Strollering

 
Nestlé i v roce 2012 pokračuje s aktivní podporou vyváženého životního stylu, jehož součástí není jen vhodná strava, ale také důraz na dostatečné sportovní vyžití a aktivně strávený odpočinek. První jarní vlaštovkou v letošním roce je propojení s tzv. Strolleringem a jejich celorepublikovým závodem kočárků. Podle aktuálního průzkumu zpracovaného společností Nielsen, „Global healthy eating report“ z ledna 2012, se téměř polovina světové populace snaží zhubnout. Češi nejsou výjimkou, ba naopak. Společnost Nestlé jako přední světová potravinářská firma promítá výsledky svého výzkumu v oblasti výživy do inovací napříč svým portfoliem, a součástí aktivit Nestlé je i podpora vyváženého životního stylu a fyzické aktivity napříč generacemi. I to je důvod, proč se společnost Nestlé Česko stala hlavním partnerem celorepublikových závodů dětských kočárků, jejichž organizátorem je právě Strollering.

Strollering

Více informací najdete na www.plusprovas.cz – portálu, jehož cílem je mimo jiné přinášet různým věkovým skupinám našich spotřebitelů aktuální informace z oblasti výživy, rady a tipy odborníků jak na vyvážený životní styl a dále pak tipy na aktivně strávený volný čas.

Strollering

 Také navštivte stránky www.strollering.cz

 

Reklama