603394d32bd69obrazek.png
Bezplatnou schůzku s odborníkem v ArtroCentru si mohou domluvit všichni, které trápí obtíže pohybového aparátu. Jedná se zejména o pacienty s artrózou kyčelních nebo kolenních kloubů, kteří trpí bolestmi kloubů, mají zvýšenou ztuhlost nebo zhoršenou hybnost.

V UrogynCentru zase poradí lidem s urologickými obtížemi. Této služby mohou využít například pacientky s chronickým zánětem močového měchýře, což je dlouhodobé onemocnění, které velmi trápí mnoho žen a snižuje kvalitu jejich života. Na schůzce se mimo jiné dozvíte, jak změnit svůj režim, popřípadě jaké vhodné přípravky užívat. Odborník vám dále vysvětlí, co je příčinou vašich obtíží.
6035068eb3fefobrazek.png

Konzultační centra a prodejny najdete na dvou místech v Praze

  • Praha 1, Jungmannova 3: otevřeno Út, Čt od 9:00 do 17:30 hodin, tel. 602 214 624
  • Praha 5, Štefánikova 28: otevřeno Po, St, Pá od 8:00 do 16:30 hodin, tel. 725 752 369

Můžete se také obrátit na internetovou poradnu www.artrocentrum.cz nebo www.urogyn.cz a také si tam nakoupit potřebné doplňky stravy apod. Ty jsou k dostání také ve většině ordinací urologů a ortopedů. 

Tipy na doplňky stravy
Poradenství ovšem není tím jediným. Centra se dále zabývají vývojem a prodejem specializovaných doplňků stravy, které jsou určeny na podporu pohybového ústrojí a na podporu normální funkce močových cest.
Jedním z nejoblíbenějších produktů je ProfiChondro FORTE. Je to přípravek, který mnoho ortopedů v ČR považuje za nejsilnější kloubní výživu, a proto ho doporučují svým pacientům.
603506b4747b9obrazek.png
Za zmínku stojí také novinka Profi Imuno+Enzym, extra silný doplněk stravy na podporu imunity, ke kterému dostanete navíc zdarma premium Vitamin D3 2000 IU jako dárek. Jde o zcela unikátní přípravek s kombinací přírodních extraktů a enzymů pro zesílenou podporu odolnosti a celkové kondice. Obsahuje například oblíbenou hlívu ústřičnou, betaglukan, kurkumin, extrakt z česneku a zinek. Ve druhé dóze je kombinace enzymů, které jsou velmi známé a oblíbené. Jedná se o papain, trypsin a bromelain v kombinaci s rutinem. Profi Imuno+Enzym je vhodný pro každého jedince na posílení a imunity a podporu organismu v případě celkové, fyzické a psychické zátěže.
603506e515d31obrazek.png
Podívejte se na video, online průvodce Konzultačního centra a prodejny v Praze a odborné vysvětlení, co zde můžete získat v rámci poradenství, na co se zeptat a co řešit s lékařem

Reklama