6141d95b1a428blobid1.jpg

Zatímco venkovní jednotka vypadá vždycky jako velký větrák, vnitřní jednotky mohou být velmi rozdílné. Klasickou nástěnnou jednotku známe všichni, minimálně z hotelů v teplých oblastech. I mezi nástěnnými jednotkami mohou být ale citelné rozdíly v designu a funkcích i celoroční účinnosti (a tedy provozních nákladech).6141d95b04fb8blobid0.jpg
Nástěnná jednotka Perfera FTXM-R okouzlí nejen svým vzhledem, ale zajistí také čistý a svěží vzduch. Technologie Flash Streamer zbavuje vzduch alergenů, ale také virů a bakterií. Jednotka navíc obsahuje deodorizační filtr, který intenzivně působí proti nepříjemným pachům (tabákovému kouři nebo pachu domácích zvířat). Díky dvojitému prostorovému čidlu nepůjde proud chladného vzduchu nikdy přímo na vás, naopak 3D proudění vzduchu se postará o to, aby proud vzduchu cirkuloval do všech koutů místnosti. Nástěnná klimatizace Perfera je zárukou úspory. Při chlazení i vytápění dosahuje celoroční účinnosti až A+++.

per2.jpg

Pak je tu ale možnost napojit venkovní jednotku na vnitřní parapetní jednotku. Parapetní jednotka Perfera FVXM-A potěší všechny zimomřivce, protože byla navržena právě s důrazem na vytápění. Nabízí vylepšené funkce, které prostory pohodlně vyhřejí, i když venkovní teplota klesne až na -25 °C. Funkce Heat Boost zajistí rychlé vytopení interiéru. Ve srovnání s běžnými klimatizacemi dosáhne nastavené teploty o 14 % rychleji. To, aby vaše nohy zůstaly v teple, zajistí funkce ohřívání podlahy. Klimatizace Perfera FVXM-A dokáže nahradit i krbová kamna. Když je venku mrazivo a sychravo, potěší vás po příchodu domů funkce Heat Plus, která po dobu 30 minut simuluje sálavé teplo.

per.jpg

Pokud chcete klimatizace skrýt úplně a interiér vašeho domu nebo bytu to umožňuje, můžete zvolit podstropní jednotky ukryté do podhledů. Jde o designově čisté řešení, ovšem obvykle s omezeným množstvím dalších funkcí.

Více na DAIKIN.CZ
6141d89a265b8obrazek.png

Reklama