5aec2350d72e0obrazek.pngiPhone, Samsung nebo Huawei. YENKEE myslí především na ty nejpopulárnější značky. „Oblast příslušenství chytrých telefonů neustále rozšiřujeme. Stěžejními produkty se stávají především ochranná skla, široké portfolio powerbank a v neposlední řadě také synchronizační a nabíjecí kabely. U všeho zmíněného splňujeme náročné požadavky nejen uživatelů, ale také norem výrobců,“ vysvětluje Goran Setler, zástupce značky YENKEE.

Ověřte certifikaci


Nabíjecí neboli synchronizační kabely k chytrému telefonu představují velmi komplikovanou oblast. Zvykem většiny lidí je tento typ IT příslušenství brát neustále s sebou. Kvůli tomu je jeho životnost značně omezená a často končí v koši dříve, než bychom si přáli. Nejčastější slabinou je právě křehkost použitých materiálů, kdy dochází k poškození ochranné vrstvy.

5aec2366d6582obrazek.pngCena originálních kabelů od výrobců chytrých telefonů přitom často převyšuje částku, kterou jsme ochotni investovat. Řešením se stává nákup u některé z certifikovaných firem. „Všechny kabely, které lze považovat za originální, musí projít náročnou MFi certifikací. Ta následně zaručí možnost použít Lightning konektor. Testuje se skladba i složení kabelu, tvar jeho koncovek, a dokonce se schvaluje i obsah obalu. Jsme rádi, že všechny naše Lightning kabely splňují náročné požadavky, a jsou tak označeny jako MFi certifikované,“ doplňuje Goran Setler.

Opletený kabel je zárukou vynikající odolnosti a dlouhé životnosti. Kovový konektor Lightning je navržen tak, aby vyhovoval většině pouzder a krytů používaných pro zařízení značky Apple.

Myslí se na všechny typy telefonů

Značka YENKEE tak přichází s širokým portfoliem kabelů pro nejpopulárnější značky chytrých telefonů. Kromě klasického synchronizačního a nabíjecího kabelu s konektory USB a mikro USB je v nabídce i stejný produkt uzpůsobený pro většinu zařízení z dílny Apple (iPad, iPhone a iPod). Zajímavý design nalezneme v několika barevných provedeních.
5aec233cf068dobrazek.png

Více informací o produktech Yenkee naleznete ZDE. 

Reklama