V mladším a středním věku může být hlavní příčinou únavy stres a fyzické vyčerpání, ve vyšším věku může jít o projev stárnutí a vliv chorob. Tělo nás projevy únavy žádá o řešení akutního stavu, které bychom mu měli poskytnout. Předčasně nastupující a přetrvávající únava může být i příznakem  samostatného onemocnění, v poslední době se hodně hovoří právě o únavovém syndromu.

 

DEJTE PŘEDNOST KVALITĚ

V lékárnách je řada zdánlivě obdobných přípravků, je ale třeba vybírat s rozvahou. Měli bychom se zajímat o to, zda kupujeme lék¨, či doplněk stravy, a takový, jehož účinnost byla prokázána v klinických studiích u lidí. Doplněk stravy je určen pro zdravého jedince na podporu zdraví, zatímco lék je určen k léčbě. Aby mohl přípravek získat status léku, musí být řadou přísných klinických studií jednoznačně prokázána nejen nezávadnost, ale také účinnost. Naopak výrobce doplňku stravy nemusí účinnost prokazovat a způsob výroby nemusí splňovat přísné požadavky, které naše právní předpisy kladou na léky.

 

VŠE V JEDNÉ TOBOLCE

Udržet organismus v optimální formě nevyžaduje jen příjem vitaminů a minerálů, ale všech životadárných látek ve správném poměru. Přípravky Pharmaton obsahují vyváženou kombinaci nejen vitaminů, minerálů a stopových prvků, ale na rozdíl od jiných přípravků také unikátní ženšenový výtažek G115 a další látky.

 

ŽENŠENOVÝ VÝTAŽEK G115

Ženšenový výtažek G115® je připravován stejným technologickým postupem, který se užívá při výrobě léků, zvláště v oblasti kontroly jakosti, účinnosti a snášenlivosti. Výtažek G115® umocňuje vzájemné působení a účinek vitaminů, minerálů a stopových prvků a doplňuje ho svými specifickými vlastnostmi. Je účinný proti únavě, neboť šetří glykogen (formu glukózy ukládanou v jaterních a svalových buňkách) podporou využití mastných kyselin jako energetického zdroje. Ovlivňuje příznivě činnost srdečně-cévní a nervové soustavy. Výtažek G115® spolu s komplexem důležitých vitaminů, minerálů a stopových prvků je užíván i k detoxikaci těla a normalizaci jeho chodu. Zlepšuje využití kyslíku buňkami tělesných tkání. Tím zvyšuje tělesnou i duševní  výkonnost, pozornost a schopnost soustředění, působí proti únavě, stresu a vyčerpání.

 

KLINICKY OVĚŘENÝ ÚČINEK

Účinek přípravků Pharmaton je prokázán ve více než 40 klinických studií. Klinická studie Dr. Marasca provedená v Mexico City na 625 pacientech trpících stresem a vyčerpáním prokázala, že užívání přípravku Pharmaton s G115 působí proti únavě, zmírňuje příznaky stárnutí, celkově zlepšuje kvalitu života a je mnohem efektivnější než multivitaminová kombinace. 

 

MILIONY ŽEN A MUŽŮ NA CELÉM SVĚTE POTVRDILY, ŽE PŘÍPRAVKY PHARMATON

  • působí proti stresu, únavě a vyčerpání
  • posilují fyzickou a duševní sílu
  • zvyšují schopnost koncentrace a zlepšují paměť
  • zpomalují proces stárnutí, zlepšují kvalitu života
  • pomáhají v období nemoci a rekonvalescence

 

Zkuste tedy také vy zabojovat s únavou pomocí moderních a kvalitních přípravků.

Švýcarská firma Pharmaton má účinky svých produktů podloženy výsledky klinických studií, které prokazují jejich účinnost nejen proti únavě, ale také jako prevence příznaků stárnutí.

A co více si od moderního prostředku k samoléčbě přát.

 

 

Více informací najdete ZDE

A pozor! Pro 10 z vás tady máme připraveny dárkové balíčky Pharmaton. Stačí správně odpovědět v naší soutěži a mít štěstí při losování. Soutěžit můžete ZDE