Sex je všude. Nejen ve městě, doslova hýbe světem. Film Sex ve městě včera premiérově rozhýbal i Prahu. Teprve se na něj chystám, ale co můžu s jistotou říct (a na co se obzvlášť těším), že to bude pastva pro oči. Musím se přiznat, že jsem se na seriál Sex ve městě dívala i kvůli kostýmům. Některé kreace byly opravdu obdivuhodné. 

Hlavní hvězda seriálu a teď už i filmu S. J. Parker je považována za perfektně oblékanou krásku, pyšnící se nekonečně dlouhýma nohama.
To jsem se o ní dočetla, ale já bych text (alespoň za sebe) trochu poupravila.
S. J. Parker je oblékána do perfektních kostýmů, které skvěle odvádějí pozornost od jejích neskutečně křivých nohou.

Připadám vám jedovatá? To snad ne? Vlastně jí vyjadřuji svůj obdiv... v anketě jednoho prestižního magazínu pro muže dopadla podstatně hůř. Umístila se na přední příčce jako nejméně sexy žena.

Nejsou ti chlapi divní? Mně se docela líbí. I přesto nebo právě proto, že je mrňavá, má nohy do O a kobylí obličej. Ale je rozhodně originál, žádná tuctovka a prvoplánová krasavice.Ale zpět k jejím skvělým hadříkům, díky nimž je považována za módní ikonu. Sama Jessica říká, že za to vděčí módní stylistce Patricii Field, která „oblékala" seriál. Když se připravoval film, o jiném návrháři než o Pat se neuvažovalo. Souhlasím. Bez jejího rukopisu by to nebylo ono. Patricia je ale díky seriálu velmi populární a vytížená, a tak se čekalo, až bude mít čas. Jessica si ji nemůže vynachválit:
Vždycky dokázala perfektně vystihnout, co daná postava nebo scéna potřebuje. Byla jsem ochotna na sebe navléknout cokoliv, a nikdy jsem nepochybovala o tom, že by tak nemělo být."

Jessica přiznává, že ji Patricia Field velmi ovlivnila i v civilním životě. Že ji hodně naučila.
A teď je na vás, abyste posoudili, jak se jí to povedlo.
Podívejte se na fotografie z filmu a na její civilní" garderobu.Pro květnové číslo Vogue vytvořila nádherné fotografie propagující film Sex ve městě slavná fotografka Annie Leibovitz. Na většině z nich je Sarah Jessica Parker a Chris Noth alias novinářka Carrie a Pan Božský.  Co říkáte? Chtěla byste se Jessice podobat?

Jaký je film Sex ve městě? Recenzi čtěte ZDE.

Reklama