Druhé nejčastější infekční onemocnění postihující člověka jsou infekce močových cest. Neléčené způsobují vážné zdravotní komplikace a velmi často přechází do chronického stadia. Rozlučte se s nepříjemným společníkem pomocí brusinek, D-manosy a probiotik. Přírodní látky slibují rychlý účinek a důslednou prevenci.

„Hned po infekci horních cest dýchacích postihují člověka nejčastěji infekce močových cest. Nejvíce trápí ženskou populaci, ale nevyhýbají se ani mužům a dětem. Infekce močových cest mohou přecházet do chronického stadia a především jsou nepříjemné svými častými recidivami s nutností dlouhodobé a opakované aplikace antibiotik. Část pacientů proto stále častěji přistupuje k alternativám v podobě přírodních látek, které mají protizánětlivé účinky a vhodně tak doplňují klasickou antibiotickou léčbu,“ vysvětluje urolog MUDr. Jaroslav Porš z Turnova. Jednou z takových přírodních látek jsou i aktivní monosacharid D-manosa a vysoce koncentrované extrakty z brusinek. Obě účinné látky spojuje přípravek Uroval biotic, který navíc obsahuje i probiotické bakterie a nabízí tak vhodnou alternativní pomoc při prvotní či chronické infekci močových cest i podpoře zdraví před vznikem dalších potíží.

Bez problémů s brusinkami a D-manosou

D-manosa je 100 % bioaktivní monosacharid, vyskytující se v některých druzích ovoce, který se váže na povrch nepřátelských bakterií. Tím znemožňuje jejich uchycení v močových cestách a podporuje jejich následné odplavení močí ven z těla. I brusinky jsou známé svými protizánětlivými účinky. Obsahují celou řadu látek s terapeutickým účinkem, jako jsou organické a fenolové kyseliny či proanthokyanidiny, které v koncentrované podobě, podobně jako D-manosa, zabraňují vzniku infekce přímo na sliznici močových cest. Brusinky vám ale uleví nejen při opakovaných infekcích močových cest. Nejnovější výzkumy prokazují pozitivní vliv extraktu brusinek při podpoře zdraví močových cest u mužů potížemi se zbytnělou prostatou. Díky brusinkám se v močových cestách nevytváří podmínky, které mohou vést k patogenním změnám prostaty. Uroval biotic obsahuje vedle dvojice účinných látek i zdraví prospěšné probiotické bakterie, které se významně podílejí na zvyšování odolnosti organismu před hrozbou bakteriální infekce a regenerují organismus po náročné léčbě antibiotiky.

Uroval

Pozitivní vliv na léčbu infekcí močových cest

Vysoká účinnost produktu Uroval biotic je dána kombinací tří účinných látek - D-manosy, brusinkového extraktu a probiotických bakterií. Společně vám zaručí rychlou úlevu od přetrvávajících potíží s potvrzeným účinkem v 90 % případů již v prvním týdnu užívání. Díky komplexu probiotických bakterií, které zvyšují obranyschopnost organismu, je účinek trvalý, bez nežádoucích účinků. Aktivní látky pomáhají zabraňovat výskytu patogenních bakterií v močových cestách, udržuje jejich zdraví a v kombinaci s probiotiky zvyšuje odolnost organismu vůči opakovanému návratu infekcí močových cest.

Uroval biotic zabraňuje usazení nejčastějšího původce infekčních onemocnění močových cest, patogenních bakterií typu E.coli, na sliznici močových cest a pomáhá jejich následnému vyplavení ven z těla pacienta. Představuje tak vhodný doplněk ke standardní léčbě akutní recidivy chronických zánětů dolních močových cest antibiotiky nebo chemoterapeutiky. Uroval biotic je při dlouhodobém užívání bezpečný a vhodný i pro těhotné a kojící ženy.

Více na www.uroval.cz.

Reklama