Zanedlouho začíná Mistrovství světa ve fotbale 2006. Co si budeme povídat, známe to téměř každá. Ve chvíli, kdy v televizním programu manžel či přítel zaregistruje první fotbalové zápasy, sedne si před televizi a nebude s ním řeč.

Nadšených fanynek fotbalu není příliš mnoho. Proto, abyste se v době mistrovství nenudila, připravila pro vás a vaše zvířecí mazlíčky společnost Nestlé Purina Petcare soutěž.

Zatímco bude muž fandit u televize a přát si výhru svého oblíbeného týmu, vy se můžete zapojit do soutěže S FRISKIES nezůstane nikdo na lavičce, ve které máte možnost vyhrát krásné ceny jak pro chvíle zábavy se svým pejskem či kočičkou, tak pro vás.

Každý, kdo zakoupí výrobky FRISKIES granulované krmivo pro kočky nebo psy v období od 15. května do 23. července 2006, získává možnost vyhrát.

Máte kočičku a chcete pro ni vyhrát hrací rukavici? Podmínkou vítězství je zaslat EAN kódy z krmiva pro kočky v celkové hmotnosti výrobků 2,4 kg a být mezi prvními 5000 soutěžícími.

Máte doma pejska, který si rád hraje a máte chuť jej trénovat v aportování? Zašlete EAN kódy z krmiva pro psy v celkové hmotnosti 3,5 kg. Pokud budete mezi prvními 5000 soutěžícími, edukativní hračka, která plave i ve vodě je vaše.

A co když máte doma více než dva zvířecí miláčky? Pak se soutěže zúčastnit i několikrát. Maximální počet výher na jednoho soutěžícího jsou však tři garantované výhry.

Kromě hraček pro vaše domácí miláčky, máte každých 14 dní od začátku soutěže možnost získat hlavní výhru, kterou je digitální videokamera v hodnotě 25 000 Kč. A to by ocenil určitě i váš milovník fotbalu. V soutěži je celkem deset hlavních výher (pět pro milovnice koček, pět pro majitele psů). Vyhrává soutěžící, který v období daných dvou týdnů pošle nejvíce EAN kódů. V případě většího počtu soutěžících s největším počtem poslaných EAN kódů výhru získávají ti soutěžící, jejichž zásilka s EAN kódy byla doručena dříve.

Kupujte výrobky Friskies pro kočky či psy a pošlete kódy na soutěžní adresu: FRISKIES, P.O.Box 63, 258 73 Vlašim.

Úplné znění pravidel naleznete na www.purina.cz, www.nestle.cz nebo na infolince 800 135 135.

Reklama