Cestování - to je moje. Nejen mimo hranice republiky, ale cestuji vlastně skoro celý rok. Každý víkend se vypravujeme na naši chalupu na Šumavě, což je od nás přesně 100 km, a několikrát do roka vyrážíme za manželovými rodiči do východních Čech, ke krásné Sečské přehradě, což od nás čítá cca kolem 250 km.

Dalo by se tedy říci, že jsem už zkušený cestovatel a co se týče balení, nemůže mě nic překvapit. Vždy mívám po ruce tzv. příruční zavazadlo, kde mám nejen časopisy a hračky pro děti, ale i svačinu, pití, sluneční brýle apod. Poslední dobou jsem si všimla, že najednou místo jednoho už mívám příruční zavazadla dvě - věci se nějak začaly množit nebo nevím, čím to může být.

Vždy s sebou beru raději více věcí a na každé možné počasí. Tudíž i v létě beru věci jak lehké, tak teplejší. Počet tašek tomu tedy odpovídá. Manžel nadává, že nemáme nákladní auto, ale osobní, ale co nadělá, když to vše potřebuju, že. Při příjezdu domů někdy schválně vyndám věci, které jsem vůbec nepotřebovala, na jednu hromadu a pak žasnu, jak velké místo v autě jsem tím mohla ušetřit. Ale vsadím se, že nevzít s sebou nějakou náhradní, 100% bychom ji pak potřebovali. To je zákon schválnosti, který funguje vždy a všude.

Naposledy jsem balila minulý týden, kdy jsme jeli na Šumavu ke známým na 2 dny. Při vystupování z auta jsem je šokovala obrovskou taškou, lekli se, že jedeme nejméně na 14 dní :-). Ale ona taková zimní kombinéza zabere dost místa, pro každé dítě musíte vzít minimálně 2, a to nepočítám čepice, rukavice i náhradní, ponožky, náhradní sněhule....

Prostě co se týče balení, kdybyste někdo potřeboval poradi, s důvěrou se na mne obraťte.
Žábina


No, tak to bych se možná někdy obrátila. Ale počkám si, až budu mít větší auto...
Hezké dopoledne vám všem!

Dnes s heslem: Cizí neštěstí potěší!
Jak snášíte noční cestování?
Je někdo ve vašem okolí větší zmatkař, s kým proto nerada cestujete?
Ztratilo se vám něco nebo jste zapomněla před cestou cosi vyzvednout, zaplatit, odnést, vypnout?

Jak prožíváte cestovní horečku a která byla ta pravá horečková?
Zmatkujete před cestou a jste nerozhodná?
Bloudíte v cizích zemích?
Máte nějaké kuriózní zážitky?
Byla jste teď na dovolené a prožila pořádnou cestovní horečku? Ne? Posledně byla horší?
Napište nám o tom.

Cestujete do exotických zemí za dobrodružstvím a za exotickými chorobami?
Kde jste byla na poslední dovolené? Jezdíte na dovolenou na stejné místo?

Jste konzervativní a manžel vás nutí do dobrodružství nebo je to naopak?
Jste pro adrenalin na doraz?

redakce@zena-in.cz

Reklama