5d4439585bcdcobrazek.pngMedový balzám na rty
Vyživující balzám na rty kombinuje cenné vlastnosti medu a včelího vosku, které pomáhají poskytnout rtům komfort a jedinečnou dávku hydratace. Obsažený vitamin E má významné antioxidační a zvláčňující vlastnosti. Balzám je ideální pro každodenní použití a pomáhá chránit rty před nepříznivými vlivy počasí.
Složení vylepšené o HYDRASOFT, aktivní hydratační komplex obsahující přírodní oleje a vosky, pomáhá chránit rty před vysoušením a zároveň je udržuje jemné a vláčné.
Cena: 39, 90 Kč

5d4439723f75aobrazek.pngBeauty Elixire, Hedvábný čistící pleťový olej
Hedvábný čisticí pleťový olej nabízí luxusní a vysoce účinné čištění pleti. Bez námahy odstraní veškeré nečistoty, a i nejodolnější make-up z tváře, očí a rtů. Nevysušuje pleť a pomáhá udržovat její ochranný film. Dodává pleti hedvábnou jemnost, vláčnost a mladistvý vzhled. Zanechává ji dokonale čistou a rozjasněnou s pocitem hydratace.
Cena: 99,90 Kč/145 ml

5d44398c6cc2cobrazek.pngVyživující tělové mléko
Jeho bohaté, nemastné složení přináší úlevu suché pokožce, účinně ji hydratuje po celých 48 hodin, poskytuje jí dokonalý komfort a zanechává ji vyživenou a jemnou. Mléko obohacené o avokádový olej, přírodní zdroj esenciálních mastných kyselin a antioxidantů, hydratuje pokožku, rozjasňuje ji a pomáhá zlepšit její pružnost. Užijte si příjemně provoněnou, zářivou a hedvábně jemnou pokožku!
Cena: 99, 90 Kč / 400 ml

5d44399fd1db0obrazek.pngZlaté sluneční paprsky
ASTRID SUN Olej na opalování ve spreji OF 30 s inovativní sluneční technologií poskytuje pokožce širokospektrální fotostabilní ochranu před škodlivými vlivy UV a infračerveného záření. 
Složení obohacené o vzácné oleje (arganový, buriti, abysinianový a mrkvový olej) zanechává pokožku sametově jemnou a hydratovanou, napomáhá urychlit opálení a zároveň přispívá k bezpečnějšímu opalování. Obsahuje speciálně vyvinutý karotenoidový komplex (mrkvový, rajčatový, brusinkový a buriti olej), poskytuje aktivní antioxidační ochranu, pomáhá posilovat přirozenou obranyschopnost pokožky a chrání ji před předčasným stárnutím.
Cena: 199,90 Kč / 200 ml

Reklama