Již celé čtvrtstoletí přináší dm pod značkou Denkmit produkty, bez nichž se neobejde žádná domácnost. Vybírat dnes můžete z ucelené řady pracích, úklidových a čisticích produktů, s nimiž hravě udržíte Vaši domácnost blyštivě čistou a prádlo krásně voňavé.

Denkmit snadno odstraní mastnotu z nádobí, nábytku i oblečení. Naleští podlahu, domluví ucpanému odpadu, z oblíbeného trika bez milosti odstraní nežádoucí skvrny, pračku zbaví vápenných usazenin a myčku, ledničku, vysavač i auto zahalí příjemnou vůní. Dokonce i to žehlení půjde s dm značkou Denkmit lépe. Každý výrobek Denkmit je jedinečný, všechny ale mají společného jmenovatele: vysokou kvalitu, nízkou cenu a ohleduplnost vůči životnímu prostředí. Přijďte se přesvědčit do Vaší oblíbené dm.

DM

DenkmitZkušenosti zákazníků a zároveň i různé nezávislé testy již mnohokrát kvalitu Denkmit potvrdily. Jako příklad můžeme jmenovat Denkmit tekutý prací prostředek na barevné prádlo, vítěze testu pracích prášků časopisu dTest v roce 2015, který navázal na o rok starší vítězství Denkmit pracího prášku na barevné prádlo. Spotřebiteli oceněné byly rovněž Denkmit Nature tablety do myčky a Denkmit WC čistič Oceán, jež bodovaly v německém nezávislém testu Stiftung Warentest.

Pokud je to jen trochu technicky možné, jsou produkty Denkmit doplněny látkou Bitrex. Její velmi hořká chuť zabraňuje náhodnému požití přípravku dětmi a zajišťuje tak ještě větší bezpečnost těchto produktů.

Čistota citlivá k přírodě 

Produkty Denkmit nalezne zákazník také ve variantě „Ultra sensitive“, které jsou vyráběny tak, aby je mohli používat i lidé s citlivou pokožkou. Většina produktů Denkmit je rovněž označena logem se čtyřlístkem, které napovídá, že výroba a používání tohoto produktu je trvale udržitelná. Nejbližší přírodě jsou výrobky Denkmit Nature. Patří mezi ně přípravek na nádobí ultra, tablety do myčky, WC čisticí gel, mýdlový čistič na podlahy a tekutý univerzální prací prostředek. Používáním výrobků Denkmit nature projevujete úctu k přírodě a zároveň se nemusíte obávat, že byste se museli vzdát čisté a voňavé domácnosti.

Denkmit

Více na www.dm.cz

Reklama