Co ovlivňuje výběr vaší dovolené, když cestujete s dětmi? Určitě prostředí, kde si děti mohou užit zábavu a nebudou se nudit. Také dobré jídlo, blízká pláž s pozvolným vstupem do moře, vhodný bazén, skluzavky, dětské hřiště a animační programy, nejlépe v češtině. To vše hraje roli při rozhodování, kam s dětmi vyrazit. Inspiraci hledejte zde.

baby funtazie

Cestovní kancelář FISCHER pro vás vybrala místa, kde takové ideální podmínky najdete. A připravila navíc i speciální program. Ve dvanácti destinacích najdete celkem 18 hotelů, které jsou označeny logem „Funtazie klub“. A co nabízí?

Co je Funtazie klub?

S Funtazie klubem si u užijete sluníčka, moře, zábavy i odpočinku. Dělejte na své dovolené vše, na co máte chuť a náladu. Prožijte ideální dovolenou podle vašich představ i fantazie Vašich dětí. S Funtazie klubem je rodinná dovolená u moře vždy taková, jak jste o ní celý rok snili. Užijete si pohodu a vaše děti se skvěle zabaví!

Ideální dovolená u moře s rodinou

Díky dětskému Funtazie klubu zažije celá rodina prázdniny, na které nikdy nezapomene. Žádná jiná cestovní kancelář v současné době nenabízí zájezdy s dětským programem po celou dobu pobytu. Funtazie klub je dětský svět plný radosti, her a hlavně legrace. Spolu s českými animátory se ve Funtazii nikdo nenudí. Funtazie je hravá, dobrodružná i bláznivá. Prostě geniální! Veškeré činnosti jsou přitom přizpůsobeny nárokům dětí - jejich věku, schopnostem i možnostem.

Fischer

A zatímco je o ně i jejich zábavu postaráno, vy se můžete slunit na pláži, koupat se v průzračném moři, relaxovat a užívat si odpočinku a pohody. Samozřejmě si z pomyslného koláče funtazijních radovánek můžete ukousnout i vy a zapojit se do dětských her!

Děti se baví celý den

Animátoři mají pro děti připravený celodenní program. S novými kamarády si mohou vychutnat třeba i společnou snídani a večeři bez rodičů.

V hotelu jsou pro děti k dispozici herní zóny, dětské kluby a koutky. V nich mohou i soutěžit o lákavé ceny. Kluby jsou plné stolních her, knížek a hraček. Zkrátka nepřijdou ani malí umělci. Malovat a jinak tvořit můžou, jak se jim zlíbí. http://www.fischer.cz/dovolena-male-deti/jak-to-ve-baby-funtazii-chodi

Destinace s klubem Funtazie

V současné době nabízí cestovní kancelář Fischer již 12 destinací, kde si užijete nejlepší rodinnou dovolenou s Funtazie klubem. Ať už se vám líbí na Mallorce, Ibize, Costa de Almeríi, Gran Canarii, Kypru, Krétě, Rhodosu, Kosu, Turecké, či Egejské riviéře, v egyptské Hurghadě, nebo Marsa Alam, bude vaše dovolená s dětmi skutečně nezapomenutelná.

Jaké dítě se může stát členem Funtazie klubu?

Každé dítě, které dosáhlo minimální věkové hranice 4 let a je plně samostatné. Samozřejmě se do programu mohou zapojit i rodiče a prarodiče. Rodiče vždy děti přihlásí do příslušného animačního programu a po jeho ukončení si děti osobně vyzvednou a odhlásí je.

Maximální počet dětí na dopoledních a odpoledních animačních programech je 25. V hlavní sezoně jsou děti většinou rozděleny do dvou věkových skupin.

Harmonogram klubu Funtazie

Programy probíhají 5 až 6 dní v týdnu v závislosti na délce zájezdu a s ohledem na den příjezdu a odjezdu. A to zpravidla v těchto hodinách:

  • dopolední program - 10:00 - 12:30 hodin
  • odpolední program - 15:00 - 17:30 hodin
  • večerní program - 20:00 - 21:00 hodin.

Vybrali jsme pro vás několik zajímavých hotelů:

Mallorca: Funtazie & Active klub Blau Mediterraneo Club
Fischer

Tento komplex apartmá doporučujeme pro aktivně založené rodiny, které uvítají blízkost centra letoviska Sa Coma. Rodiny s dětmi jsou vítány ve Funtazie klubu. Bohatý animační program v češtině probíhá v příjemném prostředí rozlehlého dětského hřiště. Hry, malování, sportování, zábava pod palmami nebo u vody pro všechny děti. Dospělí mohou využít široké nabídky sportovních možností nebo výletu do okolí.

Ibiza: Funtazie klub Sirenis Cala Llonga Resort
Fischer

Hotel s jedinečnou polohou jako novinka v klubovém programu. Rodiny s dětmi jsou vítány ve Funtazie klubu. Hurá za báječným dobrodružstvím s novými kamarády a českými animátory. Kouzelná Funtazie čeká na všechny děti. Rodiče se mohou zatím těšit na slunění, odpočinek, plavání či sportování v rámci hotelového komplexu.

Turecká riviéra: Funtazie klub Seher Sunbeach
Fischer

Oblíbený hotel Funtazie klub Seher Sunbeach s příznivými podmínkami pro rodinnou dovolenou. Rodiče s dětmi jsou vítáni ve Funtazie klubu. Sport, zábava pro děti a teenagery, nová přátelství, příjemný relax pro rodiče.

Zajímavé stránky, kde najdete více informací: http://www.fischer.cz/dovolena-male-deti
http://www.fischer.cz/rodinna-dovolena

Reklama