pes-v-kine-do-textu.jpg
Foto: Shutterstock

Projekce se budou konat každé pondělí večer. Vstupenky se dají zakoupit za mimořádně příznivou cenu 5 liber (v přepočtu dle aktuálního kurzu asi 146 Kč). Navíc si v areálu kina můžete spolu se svým pejskem vychutnat i občerstvení. K dispozici je nejen klasický sortiment pro páníčky, ale především celá škála zdravých psích svačin. Zakoupit si můžete i speciální košík, ve kterém bude váš mazlíček doslova jako v pelíšku.

Sál kina má hlasitost nastavenou na nižší hladinu zvuku. Světlo je naopak o něco silnější, něž v běžném kino sále. Vše je dokonale navrženo tak, aby byl zajištěn maximální zážitek jak pejska, tak jeho majitele. Psi totiž disponují velmi citlivým sluchem a běžná zvuková produkce z reproduktorů kina by pro ně mohla být velmi nepříjemná.

Ale to není ani zdaleka vše, co areál nabízí. Psi jsou tu vítáni také v přilehlé kavárně a hotelu, jenž je speciálně přizpůsoben pro hosty s domácími mazlíčky.

A co že má takové kino na svém stálém programu? Nechybí žádné populární psí trháky. Zhlédnout zde můžete Scooby-Doo, Lady a Tramp, Lassie či Hotel pro psy. 

Zdroje: Profimedia, Proper manchester, Liverpool echo