Není to snadné šlapat tři roky na kole. Díky Colafitu lze ale zvládnout nemožné…

 

Colafit je jediný výrobek na klouby obsahující přírodní kolagen čistoty 99,9 %.

Naše kloubní chrupavka je až ze 40 % tvořena právě tímto kolagenem. Proto je nutné chrupavku  promazat a vyživit tak, aby se klouby lehce ohýbaly a umožnily nám bezbolestný pohyb.

Colafit si získal oblibu zvláště pro jednoduché užívání a pro spolehlivé účinky na různé problémy, ať už kloubní, vazivové či kožní.

 

Klinické studie dokázaly, že Vašim kloubům spolehlivě pomůže právě Colafit, který obsahuje čistý krystalický kolagen.

 

Jak Colafit pomáhá?

 

·                     vyživuje a posiluje klouby

·                     snižuje bolest

·                     promazává klouby

·                     vyživuje a regeneruje pokožku

·                     vyhlazuje vrásky

 

Jak funguje Colafit?

Molekula kolagenu je však příliš velká, a tudíž je předpoklad, že je nestravitelná. Odborníci se léta domnívali, že díky nestravitelnosti je kolagen pro člověka při vnitřním užívání nepoužitelný, že  jeho užívání nemá žádný význam.

 

Po dlouhodobějším zkoumání se zjistilo, že kolagen se v tenkém střevě rozkládá s kolagenózou na peptidy a aminokyseliny. Molekula kolagenu se nedostává do krevního oběhu, ale imunomodulačně stimuluje ve střevech vznik regulačních  lymfocytů, které vylučují cytokiny Interleukin 10 a IL 4  a transformující růstový faktor TGF Beta, které nespecificky potlačují kloubní zánět.

 

Toto zajímavé zjištění bylo odpovědí na otázku, která trápila zvláště odborníky z revmatologického ústavu v Piešťanech, kde prováděli klinickou studii. Tato klinická studie jednoznačně potvrdila léčivé účinky Colafitu, zvláště u artróz nižšího stupně I., II. i III. stupně, kdy se stav pacientů po užívání Colafitu výrazně zlepšil.

 

A nejen to! Dokonce se díky imunomodulačnímu působení kolagenu prokázal i prolongovaný účinek Colafitu.

 

Colafit je v současné době nejlépe hodnocená kolagenní výživa pro klouby, vaziva a kůži. Ocení ho bez výjimky všichni, zvláště starší lidé a sportovci.

 

Pro ženy je tu překvapení v podobě zlepšení, vyhlazení a omlazení pleti, ozdravění vlasů a nehtů.


 

CESTA S Colafitem KOLEM SVĚTA VŠEMI KONTINENTY

 

 

Lucie Kovaříková a Michal Jon objeli s Colafitem na kolech svět a po třech letech putování všemi kontinenty se vracejí domů. Jejich cesta je mimo jiné ojedinělá i tím, že Lucie je první Češkou, která objela na kole zeměkouli. Koncem dubna by měli projet Českou republiku od východu k západu a nabídnout tak svým příznivcům a celé cykloturistické veřejnosti skvělou příležitost ke společnému svezení. Očekává se, že jízda přes ČR bude velmi sledovanou událostí a oba světoběžníky přijede podpořit početný peloton cyklistů.

 

Lucie Kovaříková a Michal Jon se po třech letech putování na kole všemi kontinenty vrací domů! Koncem dubna projedou Českou republiku od východu k západu a nabídnou tak svým příznivcům a celé cykloturistické veřejnosti skvělou příležitost ke společnému svezení.

 

Na adresu Colafitu sdělili oba následující:

Lucie: „Kolena fungují tak, jak mají. A hlavně nic nebolí. Dříve jsem si už po absolvování pár stovek kilometrů nemohla kleknout, či udělat dřep. Colafitem si každý den chrupavku pořádně „vykrmuji“, a tak jsme já i moje klouby fit. Hlavně se mi taky líbí, že to není žádná chemie, ale že vše je na přírodní bázi.“

 

Michal: „Chtěli jsme Vám poděkovat za Vaši podporu finanční i „pilulkovokostičkovou“ - je to neuvěřitelné, ale ani po 3 letech cesty nás kolena  vůbec nebolí.“

 

        22. 4.      (Vídeň) - hraniční přechod Berg / Petržalka - Bratislava - Malacky  110

So        23. 4.      volný den          -

Ne        24. 4.      Malacky - hraniční přechod Skalica / Sudoměřice - Kyjov  85

Po        25. 4.       Kyjov - Brno  65

Út         26. 4.       Brno - Třebíč 75

St         27. 4.       Třebíč - Pelhřimov  70

Čt         28. 4.       Pelhřimov - Jindřichův Hradec 50

        29. 4.       Jindřichův Hradec - Písek 85

So        30. 4.       Písek - Beroun 100

Ne          1. 5.       Beroun - Praha, obora Hvězda  40

 

Všechny etapy jsou navrženy po vedlejších silnicích s menším provozem, často také po cyklostezkách, místy krátce i po lesních cestách. Trasy vesměs vedou atraktivní krajinou. Délka se nejčastěji pohybuje kolem 65-75 km.

 

Cílem celé akce je propagace cykloturistiky jako takové - proto jsou etapy zvládnutelné i pro průměrně zdatné jedince. Připojit /odpojit se můžete kdykoliv a kdekoliv po trase. V etapových městech je zajištěno základní zázemí pro celý doprovodný peloton. Vesměs se jedná o jednoduché ubytování ve školách nebo sportovních oddílech - vlastní spací pytel s sebou. Zájemci o vyšší standard ubyt. služeb (hotely, penziony apod.) mohou zažádat o rezervaci místní infocentra nebo využít naše kontakty.

 

V etapových městech bude připraven různorodý program - nejčastěji přivítání od představitele místní samosprávy, večer nebo ráno beseda s oběma cestovateli, často také tisková konference pro regionální i celostátní novináře a média (program se stále upřesňuje).

 

O přípravku Colafit se můžete dozvědět více ZDE

 

Reklama