Marika je sama a hledá chlapy přes internet a zbavuje se jich jednoduše. Vždy, když ji přestanou bavit, je prostě odstřihne… Díky Mariko za Váš příspěvek.

Myslím, že nikdy nejde se s někým rozejít tak, aby to bylo se ctí. Vždy ta druhá strana bude mít důvod k výčitkám. Poslední dobou, asi dva roky, mám hodně kontaktů s muži přes internet. Kde jinde mám taky chlapa hledat. Ve svém okolí nemůžu, všichni jsou šťastně ženatí a ti volní, rozvedení se zase nechtějí vázat.

Takže hledám muže na internetu. Měla jsem dva vztahy, každý trval rok. Zpočátku se to vyvíjelo dobře, ale pak jsme přece jen poznali, že jsme natolik rozdílní, že to nejde.

Tedy jsem na to přišla já. Ten první se nechal živit a stále vyprávěl o svých pracovních plánech a ten druhý si ze mě udělal maminku. Potřeboval vyslechnout, navařit a koukat se se mnou za televizi.

Žádné výlety, společné aktivity a když už se mnou i přestal spát (3 měsíce nic), tak jsem se s ním rozešla. V podstatě s oběma stejným způsobem.

Odstřihla jsem je.  Řekla jsem, ať mne nekontaktují, že je čas na rozchod a že už nic řešit dál nechci.

Změnila jsem si telefonní číslo a emailovou adresu. Naštěstí mě nechodili otravovat domů ani neplánovali žádná náhodná setkání. Neměli jsme společné známé, takže ani nehrozilo, že by mě přes někoho kontaktovali.

Marika


 Text nebyl redakčně upraven


 Dnešní téma je: Jak dát chlapovi kopačky

  • Musela jste se někdy rozhodovat mezi více muži?
  • Jak jste tomu opouštěnému své rozhodnutí vysvětlila?
  • Znáte nějakou univerzální metodu, jak to udělat a neublížit?
  • Nebo naopak, jak se rozejít tak, aby vás už nikdy nechtěl vidět?
  • Nebo máte tento problém aktuálně a nevíte, jak na to?
  • Nebo nikdy byste do svého života druhého nepustila, takže si myslíte, že vám to nehrozí?
  • A život vám ukázal, že jste se v tomhle mýlila?
  • A…

Na vaše příspěvky se těším na redakčním mailu:

redakce@zena-in.cz

A jednu z vás za příspěvek odměním omlazujícím krémem od Vichy a dvěma laky na nehty od Gabriella Salvete, abyste, až budete ty kopačky dávat, byla ještě krásnější než dnes!

Reklama